Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 14d. 10:35

Ar darželiuose saugu?

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Ar pabrangus mokesčiui už darželį sulauksim geresnės vaikų prižiurėjimo kokybės? Ar palikę vaiką darželyje pasiimsime jį nani sveiką? Man pradėjo kilti tokie klausimai, kai savo dvejų metukų vaikui beveik kiekvieną dieną ant kūnelio randu kraujosruvas,melynes, įkandimus.

Ar pabrangus mokesčiui už darželį sulauksim geresnės vaikų prižiurėjimo kokybės? Ar palikę vaiką darželyje pasiimsime jį nani sveiką? Man pradėjo kilti tokie klausimai, kai savo dvejų metukų vaikui beveik kiekvieną dieną ant kūnelio randu kraujosruvas,melynes, įkandimus. Jį apima panika kai reikia eiti į darželį, nemiga kamuoja naktį.

Pradėjau aiškintis ir sužinojau, jog, pasirodo, į tą pačią grupę leidžiamas vaikas su negalia (pasak administracijos, jis yra problematiškas) Buvo pasiūlyta perkelti mano vaiką į kitą grupę - nauja adaptacija, kuri jau buvo labai sunki. Rodosm tik laiko klausimas, kada vaiką ateisiu pasiimti su šakute, įstrigusia galvoje. Ar gali vaikas su akivaizdžia psichine negalia būti tarp normalių vaikų? Integracija į visuomenę mano vaiko sąskaita? O paskui tokie parkuose dursto švirkštais, užkrėstais ŽIV...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt