Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 2d. 15:10

Atsargiai, jaunystės virusas

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Jaunystė tai laikotarpis, kuomet žmogus yra patraukliausias, veržliausias ir energingiausias. Šiuo metu žmogus būna kupinas svajonių bei planų apie ateitį. Bet metams bėgant...

Jaunystė tai laikotarpis, kuomet žmogus yra patraukliausias, veržliausias ir energingiausias. Šiuo metu žmogus būna kupinas svajonių bei planų apie ateitį. Bet metams bėgant pradeda dingti energija, veržlumas ir ant veido atsiranda pirmosios raukšlės. Tokius signalus mums siunčia ne kas kitas, o mūsų materija – kūnas. Žinia, jog sensta, kiekvienas suvokia skirtingai: vieniems tai viso labo naujas gyvenimo etapas kupinas naujų patyrimų, o kiti negali su šia žinia susitaikyti, todėl imasi visokių būdų išsaugoti jaunystę ir net mano, kad senatvė tai liga.
  

Ir kokie tie būdai?


Turbūt vienas iš seniausių jaunystės išsaugojimo būdų tai Kleopatros pieno vonios. Bet šiais laikais pieno vonių ir „stebūklingų“ kremų neužtenką, viršų ima  plastinė chirurgija. Pažvelgus į dauguma pop „žvaigždžių“ kyla klausimas „kodėl metams bėgant jos nesikeičia?“  Atsakymas paprastas plastinės chirurgijos galia. Pasižiūrėjus į pop muzikos dievaite Madonna kyla klausimas „kodėl ji taip perdėtai bando jaunystę išlaikyti rėmuose ?“ Lyg senti būtų gėda ir negarbinga. Juk garbingo amžiaus žmonės taip pat gali užsiimti mėgstama veikla: dainuoti, groti ar net vesti laidas.
 

Bet kodėl mes televizijoje matome tik jaunus žmones?


Nes jauni žmonės daugumai yra patrauklesni. Juk daugelis laidų vedėjų taip pat jau ne jaunuoliai, bet tiesiog jie atrodo jaunai. Juk nė vienas iš jų nenori prarasti reitingų dėl raukšlės kaktoje. Bet ar galima pasitikėti tokiais žmonėmis, kurie slepia savo amžių ar net tikrąją išvaizdą? Juk raukšlės byloja apie žmogaus branda, jo patirtį bei gražius jaunystės prisiminimus. Žinoma, pasakius tokius žodžius jaunam žmogui jis į tave pasižiūrėtų kaip i akmens amžiaus gyventoja. Juk šiais laikais vertybės kitokios...


Rezultatas


Manau, kuo toliau tuo labiau žmonės su tokiomis vertybėmis artėja prie išsigimimo ribos. Šiais laikais, kai pasaulyje tiek daug dirbtinumo ir netikrumo, o mes skatinami būti visada gražūs ir jauni. O kur dingo kitos vertybės?   Reikėtų mažiau akcentuoti tuos jaunai atrodančius visai nebejaunus žmones. Juk nenatūraliai atrodantis žmogus sukelia nepasitikėjimo jausmą. Juk pagyvenęs žmogus taip pat yra gražus. Tikiuosi nereikės užduoti klausimo: ar šioje šalyje yra vietos senukams?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt