Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Būkime suprantigi ir draugiški – padėkime vieni kitiems žiemą! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastarosiomis dienomis vis dažniau pasigirsta priekaištai kelininkams bei kiemsargiams dėl prastai valomų kelių bei šalikelių. Tačiau ar kasnors susimąstome, kad yra žiemos metas ir nebus taip, kaip būna vasara, sausas ir svarus asfaltas? Reikia pripažinti, jog bent jau Vilniaus miestas kuo puikiausiai susitvarko su žiemos uždaviniais, o jei ir pasitaiko kur sunkesnių atkarpų, nereikia pulti miesto komunalininkų - juk jie irgi žmonės ir daug kur nespėja. Juolabiau, kiekvienai gatvei nepaskirsi spec. transporto ir žmogaus priežiūros darbams.

Pastarosiomis dienomis vis dažniau pasigirsta priekaištai kelininkams bei kiemsargiams dėl prastai valomų kelių bei šalikelių. Tačiau ar kasnors susimąstome, kad yra žiemos metas ir nebus taip, kaip būna vasara, sausas ir svarus asfaltas? Reikia pripažinti, jog bent jau Vilniaus miestas kuo puikiausiai susitvarko su žiemos uždaviniais, o jei ir pasitaiko kur sunkesnių atkarpų, nereikia pulti miesto komunalininkų - juk jie irgi žmonės ir daug kur nespėja. Juolabiau, kiekvienai gatvei nepaskirsi spec. transporto ir žmogaus priežiūros darbams.

Būna džiugu, kai daugiabučio kaimynai susiorganizuoja talką ir išsivalo savo kiemą savo jegomis. Štai mano asmeninis pavyzdys: gyvenu Vilniaus rajone, kaip žinia, čia keliai valomi ir barstomi retai arba niekada, tačiau gyvent ir važinėt reikia ir niekur nesidėsi. Iki pagrindinio kelio nemažas atstumas kartais būna neišvažiuojamas, o rankomis valytis užima daug laiko... Kadangi garaže stovėjo mažai naudojams senas, tarybinis automobilis, žiemos metu jis tapo kuo puikiausias pagalbininkas. Savo jėgomis buvo prikonstruotas buldozeris ir jo pagalba žiemos vargai buvo išspręsti, ko pasekoje dažnai padedu kaimynams prasivalyti sniegą ir atkarpą pagrindinio kelio grebštelnu, kad kitiem vairuotojam būtų smagiau ir geriau pravažiuot. Žmonės,norėčiau visus paraginti, imkite kastuvus ir apsikaskite aplink savo kiemus - bus ir nauda ir sporto klubą atstos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt