Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 17d. 10:21

Darbas prekybos centre dar nereiškia, kad esi beraštis

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Nusprendžiau išsiaiškinti žmonių nuomonę apie Maximos, IKI, Rimi ir t.t. darbuotojus. Nepaslaptis, jog daugelis mano, kad kasininkė, valytoja, salės darbuotoja dirba tokį darbą tik todėl, jog joms neužteko smegenų mokintis. Kad darbai prekybos centruose, sandeliuose skirti tik „vargšams", kurie nesugeba nieko.. Norėčiau paprieštarauti ir pasidalinti viena istorija apie vieną merginą.

Nusprendžiau išsiaiškinti žmonių nuomonę apie  Maximos, IKI, Rimi ir t.t. darbuotojus. Nepaslaptis, jog daugelis mano, kad kasininkė, valytoja, salės darbuotoja dirba tokį darbą tik todėl, jog joms neužteko smegenų mokytis. Kad darbai prekybos centruose, sandeliuose skirti tik „vargšams", kurie nesugeba nieko... Norėčiau paprieštarauti ir pasidalinti viena istorija apie vieną merginą.

Mergina pabaigė socialinių mokslų bakalauro studijas, įstojo į magistrą. Nepaslaptis, jog Vilniuje išgyventi atvykus iš mažo miestelio nėra lengva, o vasarą su darbais patys žinot kaip... Tad mergina, pavadinkime ją Sandra, nusprendė bent per vasarą įsidarbinti kad nors koks litas įkristų į kišenę. Ėjo visur, bet taip darbo susirasti ir nepavyko. Keista, bet ir jos galvoje paskutinė vieta buvo prekybos centrai ir parduotuvės. Na, kai skrandis gurgia, eini bet kur. Ji išsidavė, jog keliose maisto pramonės parduotuvėse jai buvo pasakyta, jog su aukštuoju darbo čia negaus. Žodžiu, ji daug keliavo, kol galiausiai atsisėdo į šiltą Maximos kasininkės vietą. Gal antrą darbo mėnesį į eilę atsitojo moteris su 12 metų sūnumi. Ji moralizavo dėl sūnaus elgiasį kol pasakė, gal net išrekė „ant visos parduotuvės“: „Jei ir toliau matematikoj bus vieni trejatai, galėsi sėdėti už kasos ir krapštyti nosį kaip ji!!!“ Sandrai tai buvo kaip smūgis, norėjosi atsinešti diplomą ir trenkti į veidą, bet...

Tad, mano nuomone, visi darbai yra svarbūs ir nebūtinai prekybos centre dirba tik kito luomo žmonės. O jei Jūs esate direktorius ar koks politikas, nesipuikuokite, nes gyvenimas mėgsta iššūkius ir niekas nežino, kada gali likti be darbo, o darbas Senukuose ar Maximoj taps išsigelbėjimu.

Sako, ten dirba tik nieko nebaigę... Nesąmonė, ten dirba net labai kūrybingi žmonės!!! Pažiūrėkite!

O kokia Jūsų nuomonė? Pasidalinkime...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt