Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ledinio vandens iššūkis: pramoga Vakarams, ašaros skurstantiems

Nepavykęs ledinio vandens kibiro iššūkis
Stop kadras / Nepavykęs ledinio vandens kibiro iššūkis
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo garsiausių ir žymiausių pavardžių iki paprastų tiesiog visuomenėje gyvenančių žmonių - šis fenomenas apskriejo interneto platybes žaibo greičiu. Internautai nespėja dalintis užfiksuotais vaizdo įrašais, kuriuose vyrai ir moterys apsipila lediniu vandeniu.

Nuo garsiausių ir žymiausių pavardžių iki paprastų tiesiog visuomenėje gyvenančių žmonių – šis fenomenas apskriejo interneto platybes žaibo greičiu. Internautai nespėja dalintis užfiksuotais vaizdo įrašais, kuriuose vyrai ir moterys apsipila lediniu vandeniu.

Apie netradicinį ledo iššūkį skaitykite čia.

Tuo tarpu, kita dalis meta iššūkius pažįstamiems, draugams. O pasitaiko ir tokių drąsuolių, kurie nusprendžia mesti iššūkį net šalių vadovams.

Vanduo pilamas kibirais, statinėmis ir virtuviniais indais – visa tai trunka vos kelias sekundes. Per dalyvio kūną prabėga momentinis išgąstis, o paskui savo juoku ir necenzūriniu žodynu pasidalina su visu pasauliu. Tai tampa netgi pramoga.

Taip, suprantu, kad šis iššūkis turi prasmę: surinktos lėšos keliaus sergantiems SAL (šonine amiotrofine skleroze).

Skaudžiausia ir ironiškiausia yra tai, kad tik laiko klausimas, kada pasaulyje pasibaigs švaraus ir geriamo vandens resursai!

Bet skaudžiausia ir ironiškiausia yra tai, kad tik laiko klausimas, kada pasaulyje pasibaigs švaraus ir geriamo vandens resursai!

Daugybė pasaulio gyventojų miršta nuo užteršto vandens. O kitame pusrutulyje gyvena išpuikę vakariečiai, kurie „miršta“ iš neturėjimo ką veikti ir vandenį pasitelkia kaip žaidimo įrankį. Labai smagu žiūrėti į kompiuterio ekraną ir juoktis iš „iššūkio“ dalyvių. Bet ar pagalvojote, kiek litrų vandens visame pasaulyje šiam iššūkiui vykstant buvo ir dar bus išliejama? Švaraus vandens, kurį sugers žolė arba išgarins cementas.

Kiekvienais metais maždaug 3,4 milijono žmonių miršta nuo ligų, plintančių per vandenį. 780 milijonų neturi prieigos prie švaraus, tinkamo gerti vandens. Kas 21 sekundę vaikas miršta nuo vandens sukeliamų ligų ir tiek pat laiko Vakarų pasauliui prireikia internete patalpinti dar kelis šimtus vaizdo irašų su iššūkiu.

Faktai šokiruojantys, o realybė – gniuždanti. Kas toliau?

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt