Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išleistuvės Radviliškyje

IšleisNuotraukos pavadinimas
IšleisNuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

70 merginų ir vaikinų šiandien pakilo į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro aktų salės sceną. Šiam gražiam jaunuomenės būriui mokyklos direktorius Jonas Pravilonis į...

70 merginų ir vaikinų šiandien pakilo į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro aktų salės sceną. Šiam gražiam jaunuomenės būriui mokyklos direktorius Jonas Pravilonis įteikė kvalifikacinius pažymėjimus. Būsimuosius apdailininkus, stalius, autošaltkalvius, virėjas ir viešbučių darbuotojas sveikino profesijų mokytojai, auklėtojos, tėvelių ir globėjų atstovai.

Bene labiausiai džiugina tai,kad būsimus savo darbininkus pasveikino kai kurie darbdaviai,ne vienam už gerą darbą gamybinės praktikos metu įteikę padėkos raštus. Be to,didelė grupė absolventų gavo pažymėjimus apie stažuotes Italijoje ir Vokietijoje.Liūdnoka,kad niekas neišgirdo sveikinimo žodžio iš vietinės valdžios atstovų. O juk tokių centrų Lietuvoje tik keli. O gal tai ir gerai,nes,atrodo,niekas valdininkų čia nepasigedo, nes visus džiugino centro šokančios merginos,gražiai pasirodžiusios Šeduvos gimnazijos dainuojančios panelės ir jaunutis gitaristas Rapolas. O baigėsi šventė puikiais šventiniais pietumis erdvioje ir puošnioje centro valgykloje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt