Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 14d. 10:42

Kaip įveikti stresą

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Egzistuoja daug būdų, kaip įveikti stresą gyvenime. Tie, kuriuos išsirenkame dažniausiai yra susiję su mūsų gyvenimo būdu ir mūsų įpratimu įveikti stresą. Kad ir kokie mūsų įproč...

Egzistuoja daug būdų, kaip įveikti stresą gyvenime. Tie, kuriuos išsirenkame dažniausiai yra susiję su mūsų gyvenimo būdu ir mūsų įpratimu įveikti stresą. Kad ir kokie mūsų įpročiai, pirmiausia reikia nustatyti būseną, kuri sukelia stresą, sudaryti veiksmų planą ir jį įgyvendinti. Būtina pasirinkti tokią taktiką, kuri būtų veiksmingiausia mažinant stresą.

Stresą mažinanti veikla atgaivina protą ir kūną taip, kad įgauname jėgų įveikti problemas. Veikla turi būti tik tokia, kuri padeda kuriam laikui užmiršti stresą sukėlusius veiksmus. Nusiraminti gali padėti fiziniai pratimai ar tiesiog ramus meditavimas.

Privalome apsvarstyti priežastis, kurios sukėlė stresą. Pasidaryti planą, kaip pagerinti esamą padėtį. Privalote pagalvoti apie žmones, kurie galėtų jums padėti streso atveju. Akcentuoju būtinybę išsipasakoti. Priešingu atveju, užsidarius viską savyje, gali įvykti blogi dalykai, kurie dar labiau padidins stresą. Galiausiai susidursite su viso to pasekmėmis.

Kitas geras būdas kovojant su stresu yra atsipalaidavimas. Jo metu atsigauna kūnas ir mintys. Pakeiskite veiklą, atlikite fizinius pratimus, klausykitės muzikos.

Žmonės privalo suvokti, jog be blogų akimirkų mes nesuprastume, kas yra džiaugsmas. Stresinės situacijos yra išsprendžiamos, o jeigu sugebate jas įveikti, tai tik dar labiau sustiprina asmenybės intelektą ir pasikaustymą žengiant gyvenimo keliu.

 

Nuotr. Liutauro Mikučionio
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt