Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas geriau – daryti nusikaltimus žaidime ar realiame gyvenime? (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Dejuojame, kad mūsų vaikai gali nueiti į netinkamą pusę, tačiau kartu ir norime, kad vaikas jaustųsi visaverčiu. Dilema, kurią sunku išspręsti. Dažnai galvojame, jog didžiausias problemų centras yra aplinka, gal ir tiesa, o gal ir ne. Tačiau kad ir kaip būtų, mūsų amžiuje smurtas, patyčios nėra tabu.

Dejuojame, kad mūsų vaikai gali nueiti į netinkamą pusę, tačiau kartu ir norime, kad vaikas jaustųsi visaverčiu. Dilema, kurią sunku išspręsti. Dažnai galvojame, jog didžiausias problemų centras yra aplinka, gal ir tiesa, o gal ir ne. Tačiau kad ir kaip būtų, mūsų amžiuje smurtas, patyčios nėra tabu. Kai uždraudžiame vaikui bendrauti su tuo, kuo manome esą netinkama, atsiranda dar didesnė problema - internetas: ar didesnis ginklas vaiko rankose, nei aplinka.

Per televiziją prisiklausome kraupių istorijų, iš pažįstamų išgistame iš koto verčiančių paskalų. atrodo nėra kur pasidėti, vientėlis būdas - užsirakinti tarp 4 sienų ir gyventi. Tačiau kievienoje kartoje yra tokių problemų, kurios atrodo neišvengiamos ir nuves link apokalipsės mūsų protus. Egzistuoja daugybe būdų kurie tikina Jus, jog jie padės išspręsti vieną ar kitą problemą, tačiau tarp vaikų egzistuoja sava bendruomenė, ir ne vienas psichologas nepadės išnaikinti pikdžolės iki galo, gal būt vaiko veidmainiška šypsena Jums padės tikėti, jog Jūs esate išimtis, tačiau daugybę atvejų tevai nustenba savo vaikų poelgių vienoje ar kitoje situacijoje, kai sužino, ką jie padarė. Gink Dieve, šitas straipsnis nėra dar vienas pamokslas, čia tik klausimas, kas geriau: ar, kad vaikas išsilietų ir prieš draugus parodytų savo kietumą virtualiame žaidime, ar realybėje?

Egzistuoja daugybė žaidimų, kurie skatina perauklėjimą, ir vaikui tai patinka. Vienas iš jų - populiarus GTA San Andreas. Tai žaidimas kuriame valdai veikėją ir turi, tiesiog privalai daryti nusikaltimus, bet, kaip sakoma, kievienas savo valtyje kapitonas. O kas būtų, jei tokio tipo žaidimą galimą būtų žaisti per internetą? Prieš keletą dienų naršydamas internete radau bendruomenę „Lietuvos realus gyvenimas". Kas joje gero, o kas blogo? Na, visų pirma tai tas žaidimas, kurį minėjau viršuje, persikelia į internetą, gali žaisti su kitais. Ką pastebėjau būdamas tame puslapyje, tai kad ten egzistuoja kaip ir gaujos, žmonės susirenka prie kompiuterių iškeisdami lauką, jog galėtų, turėtų galimybę daryti nusikaltimus, jie kovoja gaujomis prieš gaujas. Visa esmė to žaidimo - gyventi realų gyvenimą, o kaip jį gyvensi pasirenka pats veikėjas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo tikras siaubas jūsų akims, kaip taip galimą, tačiau ištikrųjų manau, kad tie žmonės, kurie žaidžia tokio tipo žaidimus, tiesiog išlsilieja, gali prodyti savo kietumą internete, nieko neįžeisdami, nepavogdami, ar sužeisdami, taip visas šitas egzistuoja žaidime, tačiau visas šitas blogis ir lieka tarp žaidimo 4 sienų, žmogus supranta, kad negali būti kietas realeme gyvenime, nes jo norai būti t.y pasiekti tą kietumą labai paauga, jis suvokia, kad padarius nusikaltimą reik bėgt, o tu nepabegsi - tave sugaus ir teks sedėti kalėjime, pasikeičia pasaulėžiūra, išugdomas žmogaus komunikabilumas, kadangi žaisdami jie bendrauja per tokias programas kaip Skype, teamspeak, ventrilo. Svetainės forumas pasirodė labai draugiškas - administracija iškart šalina blogas nuorodas, o keiksmažodžiai yra cenzūruojami. Egzistuoja labai didelė bendruomenė, tačiau pasirodė keista, jog nieks ten nesipyksta, nesikeikia, pešasi tik žaidime. Manau, tas kambarys, kur norite užsidaryti tarp 4 sienų, egzistuoja tokio tipo žaidimuose.

Blogoji pusė yra laikas. Žaidimas atima daug laiko, dienotvarkė pasikeis kardinaliai, jei žmogui tai patiks.

VIDEO: LRG.LT
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt