Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klausimas mokytojams: kodėl 31 daugiau nei 36?

ezofagogastroduodenofibroskopuojamas
ezofagogastroduodenofibroskopuojamas
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar pradinėse klasėse esame mokomi, jog ilgiausias žodis – nebeprisikiškiakopūsteliaudamas. Visada buvome tuo įsitikinę, kol nesuskaičiavome, kiek raidžių turi žodis „...

Dar pradinėse klasėse esame mokomi, jog ilgiausias žodis – nebeprisikiškiakopūsteliaudamas. Visada buvome tuo įsitikinę, kol nesuskaičiavome, kiek raidžių turi žodis „ezofagogastroduodenofibroskopuojamas“ – su šiuo žodžiu pirmasis pasimatymas įvyko dabartinėse medicinos studijose ir jis laimi penkiomis raidėmis.

Ezofagogastroduodenofibroskopija – tai skrandžio tyrimas zondu. Ši procedūra – vienintelis būdas patikrinti skrandžio būklę. Tad, jeigu jūs susiduriate su tokia dažna problema kaip padidėjęs skrandžio rūgštingumas, greičiausiai ezofagogastroduodenofibroskopijos neišvengsite. Ji laikoma vienu nemaloniausių medicininių tyrimų, tačiau dabar ne apie tai.

Studentams, kurie mokosi šios procedūros pavadinimą, tenka prisiminti skiemenavimą. Čia netgi tinka pasakymas, jog pavadinimas lygiai toks pat baisus kaip ir pati procedūra. Šis žodis vertas konkursų, kas greičiau jį ištars. Taigi, būtent ezofagogastroduodenofibroskopija nusipelnė ilgiausio žodžio titulo. Ir ne tik dėl matematikos.

Taigi, kreipdamiesi į gerbiamus mokytojus, norime pasiūlyti, kad dabar kaip ilgiausias žodis pristatomas „nebeprisikiškiakopūsteliaudamas“ būtų pakeistas į „ezofagogastroduodenofibroskopuojamas“.

 

Studentų farmacininkų draugija

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt