Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl seksas iki santuokos yra blogai? Kodėl visi linksmi ir šaunūs dalykai, anot krikščionių, yra blogi?

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Mes suprantame, kad alkoholis, cigaretės ir narkotikai yra blogai. Tačiau neįžvelgiame, kodėl ikisantuokiniai lytiniai santykiai yra blogai. Juk tai, atrodo, toks nekaltas...

Mes suprantame, kad alkoholis, cigaretės ir narkotikai yra blogai. Tačiau neįžvelgiame, kodėl ikisantuokiniai lytiniai santykiai yra blogai. Juk tai, atrodo, toks nekaltas dalykas, tai nekenkia mūsų sveikatai (bent jau aš negirdėjau, kad kas nors susirgtų nuo sekso), tai teikia mums malonumą ir nedaro jokios žalos. Tačiau visgi kodėl tai yra blogai?

Dar kartą prisiminkime, kodėl alkoholį, cigaretes ir narkotikus laikome blogais. Man sunkiausia būtų  atsakyti, kodėl cigaretės yra blogai, nes mano menkas išsilavinimas leidžia įžvelgti tik sveikatos pasekmes. Alkoholis jau daro didesnę žalą, priverčia kentėti artimus jum žmones, trukdo normaliai integracijai į visuomenę, mažina motyvaciją kurti ateities planus. O narkotikai – čia jau net nėr ką kalbėti, nes dauguma iš jūsų galėtų papilti tuziną argumentų, kodėl tai yra blogai.

Tikriausiai dar nesupratote, kodėl seksą lyginu su šitomis išties nemažą žalą darančiomis blogybėmis, bet jau nesupykit ant manęs už teiginį, kad seksas iš visų prieš tai išvardintų blogybių daro didžiausią žalą. Taip taip, teisingai supratote. Aš jum sakau, kad narkotikai – dar smulkmena palyginus su žala, kurią daro ikisantuokiniai lytiniai santykiai.

Kad būtų aiškiau, pažvelkime į praeitį, kuomet ikisantuokiniai santykiai buvo didžiausia gėda. Tada žmonės gyvendavo kartu iki mirties, pasenę rūpindavosi vieni kitais, turėdavo tvirtą šeimos modelį, kad ir kiek toje šeimoje būdavo barnių, jie likdavo kartu, nes prieš Dievą buvo prisiekta mylėti iki mirties. Tačiau šie žmonės nesugebėjo tokio gyvenimo buūdo išmokyti savo vaikų ir anūkų, ateities karta po kartos vis labiau pradėjo toleruoti ir propaguoti kūniškus santykius, tokiu būdu padidindami išsiskyrusių šeimų procentą ir sumažindami norinčių tuoktis skaičių. Tapo normalu gyventi „susimetus“, palikti moterį, kai ji laukiasi, ir išsiskirti, jei nesutapo charakteriai.

Kas vyko toliau, nenoriu pilstyti iš tuščio į kiaurą – manau, ir patys žinote, kad dabar kūniški santykiai yra nesusituokusių vaikino ir merginos „meilės išraiška“. O santuoka bažnyčioje reikalinga tik tam, kad būtų proga atšvęsti.

Manau, suprantate kur link lenkiu. Nereikia didelių įžvalgų, kad suprastumėme, kur mus tai veda. Neleiskime, kad mūsų vaikams ir anūkams santuoka taptu dėstomu dalyku istorijos pamokose. O vaikai augtų geriausiu atveju su vienu iš tėvų, jei išvis kas nors norėtų turėti vaikų. Taigi, ar dar vis manote, kad seksas nedaro žalos?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt