Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Login 2012“ apdovanojimai atskleidžia kitokį virtualaus pasaulio veidą

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais laikais internete gali rast viską. Pagooglinus gali net atrasti įdomiausių faktų apie save! Neretai jie būna tau pačiam neregėti ir gyvenime nepačiupinėti. Tad išvada tokia, kad žiniatinkliai padeda rasti informaciją pramogoms, darbui, bet neretai informacija būna neteisinga. Ir vis dėl to, internete rasta informacija padeda pažinti pasaulį ir patį save.

Šiais laikais internete gali rast viską. Pagooglinus gali net atrasti įdomiausių faktų apie save! Neretai jie būna tau pačiam neregėti ir gyvenime nepačiupinėti. Tad išvada tokia, kad žiniatinkliai padeda rasti informaciją pramogoms, darbui, bet neretai informacija būna neteisinga. Ir vis dėl to, internete rasta informacija padeda pažinti pasaulį ir patį save.
Dėl esamos internetinių puslapių gausos, žmogui neretai kyla klausimas: „Tai kuriam gi čia puslapyje ieškoti informacijos?" Todėl LOGIN komanda jau ketvirtus metus iš eilės skelbia konkursą ,,Lietuvos interneto apdovanojimai 2012". Tikslas aiškus ir paprastas - apdovanoti didžiausius internetinius atradimus - tai blogai (internetiniai dienoraščiai), facebook puslapiai, nusipelę žmonės ar paprasti tinklaraščiai, sulaukę itin didelio žmonių dėmesio, kurie prisidėjo prie didesnės Lietuvos interneto plėtros.
Įdomu tai, kad šįmet esamų puslapių sąrašą sudarinėja pati interneto bendruomenė. Jeigu žmogus jaučia, kad turi kuo pasigirti ar tiesiog nori šiokios tokios reklamos - į konkursą durys atviros. Taisyklės irgi ne ką sudėtingesnės - kopijuoji savo puslapio nuorodą, kelį pasirinktą kategoriją ir lauki širdučių. Kuo daugiau širdučių surinksi, tuo didesnė tikimybė, kad būsi pastebėtas.
Kasdien prabėgu pro naujausius įkeltus puslapius. Vienas iš patraukusių mano akį, tai MENO LENTA ( facebook puslapis). „MENA LENTA - naujai susikūrusi bendruomenė, siekianti integruoti pasaulinio mąsto pripažintus ir naujus menininkus į lietuvių rutiną ir facebook puslapį. Kiekvieną dieną MENO LENTOS lankytojai turi galimybę pamatyti naujas galerijas, fotografijas, iliustracijas, interjero ir architektūros sprendimus bei unikalius menininkų darbus, sako puslapio autorius ir tikrai nemeleuoja! Uždėjusi ,,like" varnelę nedrįstu jos nuimti. Kasdien apstu naujų fotografijų, naujų architekto darbų ir dažnai - originalių buities paįvairinimo pasiūlymų.
Antrasis dėmesį patraukęs puslapis - tai vienas iš pirmaujančių, Kotrynos Uogintaitės asmeninis blogas ,,Kotrynblogis". Pastarasis skirtas panelėms. Jame pranešama viskas apie esamą madą, netikėtus atradimus ir stebuklų paiešką mažmožiuose, o autorės patarimai verti žurnalo. Ši panelė dalinasi savo idėjomis bei patirtimis, nuoširdžiai atrašo kiekvienam, kuris jo klausia. Tekstai šmaikštūs ir artimi. Matyt, grožis slypi paprastume. Šie keli pavyzdžiai įrodo, esamų puslapių įvairovę, tai patvirtina ir kategorijų skaičius, jų net 33. Tad kviečiu visus domėtis šiuo konkursu, ieškoti, ir aš pažadu, atrasite kažką naujo ir artimo širdžiai.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt