TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja studijų reforma - nesąžininga studentų atžvilgiu (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pradėsiu tokiu keistu klausimu. Ar tikite nemokamo mokslo galimybe Lietuvoje? Manau, daugelis tikrai tuo netiki, kadangi dėl dabartiniu mokslo ir studijų reformos įstatymo įstojus į mokamą vietą tikėtis, kad pavyks pereiti į nemokamą, tiesiog naivu.

Pradėsiu tokiu keistu klausimu. Ar tikite nemokamo mokslo galimybe Lietuvoje?

Manau, daugelis tikrai tuo netiki, kadangi dėl dabartiniu mokslo ir studijų reformos įstatymo įstojus į mokamą vietą tikėtis, kad pavyks pereiti į nemokamą, tiesiog naivu. Na, nebent Jūsų kurso draugai (tie, kurie įstojo į nemokamas vietas) dvejus metus „bimbinėjo" ir grupės pažymių vidurkis siekė vos 7, o Jums pavyko vidurkį išlaikyti bent 9, tada sveikiname: nors ir vos vos, bet po dviejų metų Jūs - jau normalus studentas.

Nors man ir neteko mokėti už mokslą, bet visuomet jaučiausi nesmagiai dėl mokančiųjų (toks gal ne lietuviškas bruožas). O kaip dabar jaučiasi tie, kurie moka už mokslą, nors mokosi geriau už „bimbinėtojus", kurie leidžia laiką tiesiog „studentaudami" ??? Aš manau, tai visiška NETEISYBĖ!!!

Todėl ieškojau, kas tai galėtų pakeisti, ir radau žmones, siūlančius tikrai geras idėjas mums visiems. Bendraminčiai visada turi skleisti, kas jiems atrodo teisinga. Pažiūrėkite, kokius maištus studentai dėl savo teisių kelia Europoje. Ir kai susivienija, tampa tokia stipri jėga, kuri pakeičia net „didžiųjų galvų" sugalvotus įstatymus. Reikia tik kovoti už savo teises. Abejingumas mus ir mūsų tautą tiesiog pražudys...

O čia siūloma ne smurtu, o parašais pasiekti bendro tikslo. Tam kad „didžiosios galvos" turėtų sutikti su mūsų visų idėja, reikia surinkti 50000 parašų iki 2011 metų pabaigos. Ir žiūrėkite, gal 2012 metus pradėsime pasiekia didelę mūsų visų (paprastų žmonių) pergalę prieš valdžią. Man tai patinka.

Čia galima pasirašyti per kelias minutes internetu ir būkit geri, jei Jūs manote taip pat kaip aš, nepatingėkite. Jei busim vieningi, pasieksim bendrą tikslą.

Žinoma, labai įdomi visų nuomonė ir pasiūlymai...

..Ar sveiko proto žmogus gali gyventi Lietuvoje ir neišprotėti? [S.U.]

Video galite pažiūrėti čia:

VIDEO: Studijų revoliucija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Reforma
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt