Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuomonė. Kas pagydys Neringą Venckienę?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvusi teisėja, velionio Drąsiaus Kedžio sesuo, Neringa Venckienė galutinai prarado sąžinę, garbę, orumą ir netgi sveiką protą. Jau pusantro mėnesio praėjo, nuo to laiko, kai N.Venckienė jau nebe teisėja. Pusantro mėnesio prabėgo nuo tos dienos, kai ji buvo pirmą kartą kviesta apklausai į Panevėžio prokuratūrą...

Potencijus Kuzma

Buvusi teisėja, velionio Drąsiaus Kedžio sesuo, Neringa Venckienė galutinai prarado sąžinę, garbę, orumą ir netgi sveiką protą. Jau pusantro mėnesio praėjo, nuo to laiko, kai N.Venckienė jau nebe teisėja. Pusantro mėnesio prabėgo nuo tos dienos, kai ji buvo pirmą kartą kviesta apklausai į Panevėžio prokuratūrą.

Nuo liepos 3 d. ji jau trečią kartą neatvyksta į Panevėžio prokuratūrą duoti parodymų. Savo pareigą N.Venckienė  turėjo atlikti ir kaip dora pilietė (juk tokia dedasi), ir kaip įstatymus gerbianti profesionalė (nuolat pabrėžia, kokia ji buvo gera teisėja). Juk bylos sujungtos ir į Panevėžį perduotos tam, kad jas būtų galima kuo greičiau išspręsti. Artėjant rinkimams, kurie turi būti skaidrūs, tai labai svarbu. Ir kiekvienas doras žmogus supranta, kad būtent iki rinkimų reikia atsakyti į daugybę klausimų apie kandidatus. Tačiau žudiko D.Kedžio seseriai tai nepatinka? Kažin kodėl?

Neturiu tiesioginių įrodymų, kad šie faktai kažkaip susiję. Tačiau, birželio 26 d. Seimui panaikinus teisėjos N.Venckienės – nepavargstančios kovotojos su pedofilais – neliečiamybę, ji staiga susirgo!

Jau vien ši žinia pasmiro supuvusia plekšne. Juk tai pats populiariausias dabartinių seimūnų būdas išvengti atsakomybės už nusikaltimus. „Širdininko“ (o iš tikrųjų – klastingo manipuliatoriaus ir mėgėjo vairuoti išgėrus ir taranuoti) Vinco Babiliaus metodas, švelniai tariant.

Eksteisėja eina tuo pačiu keliu. Iš pradžių atsiunčia faksą, kad susirgo. Antrą kartą – kad operavo koją. Na, žmogus turi daugybę organų – teisėja galės sėkmingai operuotis iki Seimo kadencijos pabaigos ir taip tempti laiką. Vėliau paaiškėja, kad liepos mėnesį Neringa Venckienė, gyvenanti netoli geriausių Baltijos šalyse Kauno klinikų, kažkodėl atsiduria Ukmergės ligoninėje! Tiesa, prieš tai skubiai pristato savo „Lietuvos sąrašą“, į kurį neva įtraukė tik dorus žmones. Save – taip pat tokia laiko.

Šie veiksmai rodo, kad N.Venckienė nekeičia Hario Poterio Klastūnyno vertos savo taktikos. Prisiminkime: kol Mergaitė gyveno Klonio gatvėje, teisinę sistemą Dekalogo nesilaikanti teisėja  terorizavo skundais ir protestais. Kad iki jos namų neateitų policija. Mat geruoju vykdyti jai nepalankaus teisimo sprendimo net nesiruošė.

Ji pati mynė teismų slenksčius, apipildama skundais teisėjus ir tokiu būdu bandydama laimėti laiko. Beje, net ir „sirgdama“ ji toliau tęsė Klastūnyno taktiką  – apskundė ir Panevėžio prokurorę, kviečiančią ją į apklausas.

N.Venckienės planas-chuliganas tapti Seimo nare yra labai aiškus. Pajutusi, kad suteptas teisėjos munduras nepadės savo namuose išsaugoti uždarytos Laimutės Stankūnaitės ir brolio Drąsiaus dukrelės, N.Venckienė sugalvojo geresnį planą. Būdama visiškai neįgali politine prasme (ji neturi paklusnios partijos su aiškia ir efektyviai veikiančia struktūra), remdamasi vien dezinformuota išeivija ir keliais tūkstančiais nušokusių nuo proto Garliavos gyventojų (susibūrusių į minią), ji nusprendžia savo įtaką didinti sėdėdama Seime.

Planas geras. Tačiau ką reiks daryti, jei teismai pasodins į cypę iki rinkimų? Jei skirtingai nei Darbo partijos juodosios buhalterijos bylą, N.Venckienės klastas (trukdymą teisėsaugai vykdyti teismo sprendimą bei akivaizdų manipuliavimą Mergaite) ištirs labai greitai? Tuomet nepadės jokie marginalistiniai „Lietuvos sąrašai“ ar „Drąsiaus keliai“.

Tokia N.Venckienės programa „maximum“ – pasislėpti Seime. Bet Seimo rinkimų dar reikia sulaukti, o kol kas jos neliečiamybė panaikinta. Tad telieka vienas kelias – kol taps oficialia kandidate į Seimą, prasirgti. Laukti liko nebedaug, tad labai gali būti, kad Neringai Venckienei pavyks ir dar kartą apgauti teismus.

Na ne veltui Korane rašoma, kad moteris – tai klastinga gyvatė, slypinti puikios paukštės kūne. Taigi N.Veckienė arba ta gyvatė, nuodijanti teisėsaugą, arba be galo ligotas žmogus. O ligoniams nederėtų nei į Seimą eiti, nei Mergaitę globoti. Nes nepajėgs nei vieno, nei kito!

P.S. Turite nuomonę šiuo klausimu? Jei ji trumpa, rašykite komentaruose. Jei jūsų mintys tilptų į autorinį Komentarą, įkraukite jį arba atsiųskite ikrauk@15min.lt. Mums labai svarbi tautos nuomonė!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt