Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuosavas šiukšles meta į svetimą kiemą

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien vakare išėjęs į kiemą pastebėjau smarkiai šiukšlinantį pensininką. Jis atvažiavo Kaune prie Kovo 11-osios gatvės 36 daugiabučio namo ir iš golfuko (valst. nr. DCT 647) pradėjo traukti seną suplyšusią lovą, kurią numetė kieme ant šakų.

Šiandien vakare išėjęs į kiemą pastebėjau smarkiai šiukšlinantį pensininką. Jis atvažiavo Kaune prie Kovo 11-osios gatvės 36 daugiabučio namo ir iš golfuko (valst. nr. DCT 647) pradėjo traukti seną suplyšusią lovą, kurią numetė kieme ant šakų.

Supykęs priėjau ir paklausiau, ką, po galais, čia daro. O jis nereguodamas toliau atlikinėjo savo reikalus. Tada pagrasinau, kad iškviesiu policiją už šiukšlinimą. Va tada atsirado ir žmogaus kalba: koks skirtumas, kur išmesiu, vistiek išveš. Paklausiau, jei aš atvažiuosiu į jo privataus namo kiemą ir pradėsiu mėtyti visokias šiukšles vidury kiemo, kas tada surinks ir išveš tas šiukšles?

Žmogus susigėdes greit šoko į automobilį ir nuvažiavo. Dar buvo mintis pasekti, kur gyvena, ir nuvežti tą lovą jam atgal, bet gaila, kad laiko neturėjau - bučiau tikrai nuvežęs. Tad žmonės, nebūkit abejingi, nešiukšlinkit kur papuola ir neleiskit, kad kiti taip darytų.

Manau, visiems maloniau išėjus į kiemą pamatyti tvarką, o ne sąvartyną. Tokioms šiukšlėms miestuose yra specialios aikštelės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Šiukšlės
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt