Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 08:47

Pamokos nuo 9 val. ryto: mere A.Zuokai, nekenkite vaikams, nebloginkite padėties

Gero miego paslaptis – ramybė
Flickr.com / Rytas

Pavasarį Vilniaus miesto meras A. Zuokas 20-čiai sostinės gimnazijų pranešė, kad 2014-2015 mokslo metais mokiniai į pamokas keliaus nuo 9 val. ryto. Daugumoje gimnazijų kilo...

Pavasarį Vilniaus miesto meras A. Zuokas 20-čiai sostinės gimnazijų pranešė, kad 2014-2015 mokslo metais mokiniai į pamokas keliaus nuo 9 val. ryto.

Daugumoje gimnazijų kilo didelis nepasitenkinimas tokiu sprendimu spręsti rytinius kamščius, tačiau savivaldybei tai buvo nesvarbu. Todėl  noriu dar kartą paklausti kodėl sprendimas buvo priimtas nepasitarus su mokyklų vadovais bei pačiais mokinias bei jų tėvais?

Ir net jei mokykla, surengusi vidinį balsavimą, kartu su direktore pasisakė PRIEŠ pamokų laiko keitimą, kodėl į tai nebuvo atsižvelgta?

Ir net jei mokykla, surengusi vidinį balsavimą, kartu su direktore pasisakė PRIEŠ pamokų laiko keitimą, kodėl į tai nebuvo atsižvelgta?

Juk, geriau pagalvojus, pamokų laiko pakeitimas sukels daugiau problemų nei išspręs: popamokinė gabių mokinių veikla bus ženkliai sumažinta dėl laiko stokos, mokiniai pasibaigus pamokoms (kurios baigsis apie penktą valandą popiet) keliaus namo kartu su vakariniais kamščiais kuomet ir viešasis transportas ir gatvės yra perpildyti, tėvai, kurie galėdavo šaltais žiemos rytais nuvežti vaikus į mokyklas, nebegalės to padaryti, o jei ir nuveš, tai vaikas sėdės valandą laiko nieko neveikdamas ir jau prieš pamokas vargdamas mokykloje.

O dar pagalvokime apie tuos tėvus, kurie savo vaikus vis tiek veš į mokyklas, nes gyvena užmiesčiuose ir nori, kad vaikai eitų į tokias stiprias mokyklas kaip Simono Daukanto, Vytauto Didžiojo ar Žirmūnų gimnazijos ir tiesiog neturės pasirinkimo leisti vaikams važiuoti pariems nes transporto iš užmiesčio daug kur nėra...

Ir šių problemų sarašas dar tikrai nesibaigia. Tačiau didi Vilniaus miesto savivaldybė juk nori išspręst kamščių problemas! Tai gal galėtumėte jas spręsti atsižvelgę į žmonių, kurie irgi važinėja rytais ir yra suinteresuoti problemos sprendimu, nuomonę ir dar labiau neblogindami padėties?

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt