Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 19d. 13:22

Po J.Šikšniūtės tragedijos tranzuotojus vežantis vairuotojas siūlo saugią idėją

Autostopas vienas iš populiariausių pigaus keliavimo būdų
Flickr.com/creativecommons nuotr. / Autostopas vienas iš populiariausių pigaus keliavimo būdų

Studentės Justinos Šikšniūtės tragedija sujaudino visą Lietuvą. Skaitytojas Rimantas Griguola dalijasi idėja: ką daryti, kad tokių nelaimių būtų galima išvengti.

Studentės Justinos Šikšniūtės tragedija sujaudino visą Lietuvą. Skaitytojas Rimantas Griguola dalijasi idėja: ką daryti, kad tokių nelaimių būtų galima išvengti.

Kadangi pats dažnai ir vežu, ir pats paimu pakeleivius, radęs „Facebook“ grupėje, ši istorija sukrėtė. Grupės „Šiauliai – Vilnius – Šiauliai“ nariai iškėlė natūralų klausimą: o kas dabar? Ir ar pasitikėsite vairuotojais, galėsite toliau taip važinėti?

Po ilgų diskusijų nemažai palaikymo sulaukė idėja, kad kiekvienas, besisiūlantis pavėžėti, savo skelbime paminėtų savo automobilio valstybinius numerius.

Po ilgų diskusijų nemažai palaikymo sulaukė idėja, kad kiekvienas, besisiūlantis pavėžėti, savo skelbime paminėtų savo automobilio valstybinius numerius. Taip keleiviai galėtų jaustis saugesni, internetinėse draudimo sistemose galima pasitikrinti automobilio markę ir modelį. Jei atvažiuoja ne su tokiu automobiliu, kokiu žadėta  – tai gali būti įtartina. Žmonės, norintys sąžiningai važiuoti, neturi tikslo meluoti. Tokiai idėjai pritarė daugybė žmonių, jie taip jaustųsi saugesni, galbūt taip būtų išvengta panašių atsitikimų pasikartojimo.

Prašau jūsų prisidėti prie idėjos platinimo greitu straipsniu apie idėją. Mes diskutavome grupėje Šiauliai – Vilnius – Šiauliai, tačiau tokių grupių Lietuvoje yra keli tūkstančiai. Norėtųsi ir jiems pasiūlyti tokią idėją. Greitas straipsnis apie valstybinių numerių paskelbimą, manau, priverstų ir kitų miestų studentus ir keliautojus imtis priemonių saugumui užtikrinti.

Manau, tai būtų gera idėja Lietuvai.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt