Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojas Daivaras: Raulis Mammadli – gal jau pakaks?!

Raulis Mammadli
Asmeninio albumo nuotr. / Raulis Mammadli
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Tikriausiai, kaip ir daugelis dirbačiųjų sėdimą darbą, savo ryta pradedu nuo naujienų portalų ir facebook'o tikrinimo. Rytinė kava, įsijungiu kompiuterį ir kol gurkšnoju kavą,...

Tikriausiai, kaip ir daugelis dirbačių sėdimą darbą, savo rytą pradedu nuo naujienų portalų ir facebook'o tikrinimo. Rytinė kava, įsijungiu kompiuterį ir kol gurkšnoju kavą, tikrinu, kas nutiko pasaulyje ir Lietuvoje, kol miegojau. Prisipažinsiu, 15min.lt portalas mėgstamiausias jau keletą metų. Tai pasidarė savotiška rutina.

Tačiau paskutiniu metu, vis šmėžuoja temos, apie Raulį Mammadli, kažkokį svetimšalį, kuris čia, Lietuvoje, labai jau eskaluojamas. Man, asmeniškai, šlykštu, kai žmogus šitaip išsidirbinėja, o dar šlykščiau darosi, kai jis apsimetinėja mergina, nors iš tiesų yra „vyras“ (neapsiverčia liežuvis jį pavadinti vyru). Kodėl apie jį tiek daug kalbama, rašoma? Kuo jis nusipelnė mūsų visuomenei, kad būtų šitaip pagerbtas? Juolab, kad šitaip tyčiojasi iš vyriškos giminės...

Man, asmeniškai, šlykštu, kai žmogus šitaip išsidirbinėja.

Man iškyla klausimas: Kas bus toliau? Jei viskas taip progresuos, o žiniasklaida pradės taip aukštinti visus iškrypėlius (nebijau šio žodžio), tai kaip man reikės paaiškinti savo vaikams, kad tai yra nenormalu, amoralu ir iškrypėliška? Man vaikai sakys: „Bet tėti, juk taip daug kalbama apie tai, kodėl tai nenormalu?“. Dabar dar nesijaudinu taip stipriai, bet kai pagalvoju apie tėvus, kurių vaikai jau daug ką supranta ir daug naršo internete, daug tokių dalykų mato? Kaip su šiais vaikais?

Visada pasisakiau už tradicinę šeima ir tradicinę orientaciją. Visi nuktrypimai nuo gamtos normų – man ir mano šeimai yra nenormalu. Manau, kad į tokias „naujienas“ žiūrėti ramiai – nenormalu. Aišku, komentatoriai pasakys: „nepatinka – neskaityk“ ir panašių nesamonių. Aš ir neskaitau, man pakanka pamatyti antraštes, per televiziją pamatyti anonsą. Kanalą perjungiu, antraštes praleidžiu. Man neramu dėl augančios kartos, nes tikrai ne visi sugeba atsirinkti informaciją kuri yra naudinga ir kuri yra žalinga ar nenaudinga.

Manau, kad man pritariančių tėvų yra tikrai daug. O rašyti straipsnius vien dėl reitingų ir lankomumo, kurie net neturi išliekamosios vertės, bei nepagalvojant apie tą jauną žmogų, kuris, gal būt ir pasimes po tokių naujienų srautų, man atrodo, tai nenormalu. Tai taikau ne tik šiam ar kitiems portalams, tai taikau apskritai į visą „mass media“.

Pabaigai, man visiškai neįdomi komentatorių nuomonė, kad ir ką berašytų – tai žmonės, neturintys daugiau ką veikti, kaip tik komentuoti ir slėptis kitąpus ekrano.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Temos Seksas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt