TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Remigijus Šimkus: automobilio mokestis pažabos kelių gaidelius!

Remigijus Šimkus
Remigijus Šimkus
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt skaitytojų naujienų portalas ikrauk.lt tęsia diskusiją apie planuojamą įvesti automobilio mokestį. Labai teisingai, seniai tą mokestį reikėjo įvesti. Kodėl? Labai...

Diskutuokite ikrauk.lt „Facebook“ grupėje arba siųskite nuomonę ikrauk@15min.lt. Taip pat galite patys įkrauti informaciją skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt (ieškokite mygtuko „Skelbti naujieną“).

15min.lt skaitytojų naujienų portalas ikrauk.lt tęsia diskusiją apie planuojamą įvesti automobilio mokestį.

Labai teisingai, seniai tą mokestį reikėjo įvesti. Kodėl? Labai paparasta. 

Jei kas nors kiek mąsto ir stebi kas, vyksta Lietuvoje, tam abejonių neturėtų kilti. Automobilio mokestis finansinių problemų tikrai neišspręs. Tačiau tai, manau, bus gera pradžia pažaboti tuščiagalvius, brendimo hormonų nukankintus kelių gaidelius.

Tokiems jaunikaičiams tik su dviračiais ir paspirtukais važinėt, kol dar vyrais netapo...

Ar domėjotės, kiek jaunų, vos apsiplunksnavusių jaunuolių patys prisitrėškia, lėkdami automobiliais, motociklais? Ir kitus užmuša ar sužaloja. Iš viso žūva kasmet apie 260 žmonių, kurių didžioji dauguma vyrai iki 27 m. (ir jų užmuštos aukos).

Tokiems jaunikaičiams tik su dviračiais ir paspirtukais važinėt, kol dar vyrais netapo...

Dabar automobilį gali nusipirkti (beje, kaip ir teises) bet koks kvailelis-gaidelis, baigęs 3 klases, nes už minimalią algą gali nupirkti važiuojantį automobilį – juokų darbas...

Jų pripirkta per daug. Todėl svaidosi kiemuose, niekas net nesivargina priduot į metalo laužą... Įvedus mokestį (reikėtų gerokai didesnį), atsitiktinių automobilių gatvėse turėtų sumažėti, todėl atsakingai važiuojantiems turėtų tapti saugiau!

Seniai laikas ir lietuviams suprasti, kad automobilis yra turtas, kurį reikia įsigyti ilgai taupant, važinėti atsakingai, techniką prižiūrėti, ja naudotis tik norint nuvykti iš vieno taško į kitą kai reikia. Bet ne dergtis su ja gatvėse, ant ledo ar kitur, keliant žmonėms pavojų.

Pridursiu, kad būtina kelti jauniems vyrukams (taip daro visos civilizuotos šalys) ir draudimo įmokas, tada gyvenimas bus saugesnis, ramesnis. Taip apsaugosime ir pačius jaunikaičius, kol pataps vyrais.

Su visa pagarba atsakingiems jaunuoliams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Automobilis
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt