Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos propaganda sugadino savaitgalio vakarą

Vladimiras Putinas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Man iš tiesų jokio skirtumo kokios tautybės ar rasės yra žmogus. Turime draugų visur ir Rusijoje ir Prancūzijoje, Autralijoje. Dabar pati baisiausia tema yra Ukrainos. Kiekvienas,...

Man iš tiesų jokio skirtumo kokios tautybės ar rasės yra žmogus. Turime draugų visur ir Rusijoje ir Prancūzijoje, Autralijoje. Dabar pati baisiausia tema yra Ukrainos.

Kiekvienas, turėdami savo nuomonę, draugiškai vengiame šios temos, bet esame vieningi dėl to, kad kiekvienas turi teisę į nepriklausomybę ir į teisę gyventi taip, kaip žmogus nori. Be karo, be kraujo praliejimo ar primetamų nuomonių.

Iš tiesų, tai labai skaudi tema ir mes už tuos žmones labai pergyvename ir palaikome jų siekius. Tik deja, propaganda ir kažkieno godumas gadina milijonų gyvenimus. Iš esmės labai noriu pasidalinti savaitgalio nemalonumais, kuriuos teko pajusti viename iš  Klaipėdos restoranų.

Pasilepinimą restorane sugadino „kvailys Jaceniukas“ ir „teisuolis Putinas“

Gražus savaitgalio vakaras, mus su vyru išginė iš namų pasivaikšioti Danės pakrante, ilgai vaikščiojome, sutikome geranoriškų ir įdomių turistų. Pasikalbėjome, pasidžiaugėme ramybe ir saugumu. Taip vaikštinėdami su vyru nusprendėme pasilepinti ir užsukti į netoliese esantį restoraną. Gražus jaukus restoranas. Žinojome, kad skaniai pavakarieniausime ir būsime maloniai aptarnauti. Žmonių nedaug, mes su vyru jaukiai įsitaisėme ir jau vartėme meniu. Aktyviai ir vis garsiau pradėjo šnekučiuotis prie gretimo stalo sėdėję rusakalbiai. Net ir nenorėdami priverstinai girdėjome aiškų jų pokalbį. Diskusija vyko Ukrainos tema: Jaceniukas kvailys, Putinas teisingai elgiasi, kodėl mes turime atiduoti tai, kad mums priklauso ir t.t.

Diskusija vyko Ukrainos tema: Jaceniukas kvailys, Putinas teisingai elgiasi.

Aš pasibaisėjau, vyras neatlaikė ir įsikišo į pokalbį. Mums buvo pasiūlyta eiti iš kur atėjome ir nesikišti į jų pokalbį. Iškėlėme klausimą: kodėl mes turime jų klausytis viešoje vietoje?  Po atvirų ir karštų debatų pakilome ir išėjome iš restorano. Vakaras sugadintas! 

Į diskusijas verbuojami naivuoliai

Propaganda vyksta, Lietuvoje tikrai yra nesaugu įsivelti į tokias diskusijas, kuriose gali būti užverbuojami naivuoliai. Tokių ieškoma visur. Šiandien vieno jauno vaikino užklausiau: ar tu norėtum, kad būtų senoji sovietinė santvarka. Jis net nežino ką atsakyti, jis nėra įsitikinęs. Jam sakė bobutė, kad buvo geriau, negu dabar...

Gaila ir skaudu, kad mūsų kaimynai kovoja dėl to, ką mes turime, o mes patys nevertiname savų pralieto kraujo.

Kad jaunuoliui pasidarytų aiškiau, pasiūliau nuvažiuoti ir aplankyti Grūto parką. Arba, kai važiuos į gamtą su draugais, vaišes susidėti ant laikraščio.

Kyla klausimas, kaip mes auginame ir auklėjame savo jaunimą? Gal pagaliau pradėkime gerbti ir mylėti savo protėvius, savo tautą. Koks procentas jaunimo moka Lietuvos himną? O mes kažkada atmintinai žinojome LTSR ir TSRS....

Gaila ir skaudu, kad mūsų kaimynai kovoja dėl to, ką mes turime, o mes patys nevertiname savų pralieto kraujo. Aš ne prieš rusų tautą, aš prieš tą šlykščią jų valdžios propagandą ir godumą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rusijos vėliava Druskininkuose Krymo referendumo dieną

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt