Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaistė Švambarytė. Didžiuojuosi, kad esu lietuvė

Šaltinis: 15min
0
A A

Esu Skaistė iš Lietuvos, bet šiuo metu savanoriauju Ganoje, čia dar būsiu ateinančius devynis mėnesius, dirbu mokyklose ir darželiuose, taip pat – su gatvės vaikais. Nepaisant to,...

Esu Skaistė iš Lietuvos, bet šiuo metu savanoriauju Ganoje, čia dar būsiu ateinančius devynis mėnesius, dirbu mokyklose ir darželiuose, taip pat – su gatvės vaikais. Nepaisant to, krepšinis man nė kiek nemažiau svarbus.

Finalinę varžybų dieną visiems Ganoje apipasakojau, kokia mes krepšiniu galinga valstybė, nors jiems Eurobasket mažai ką reiškia, bet papasakojus apie tai, kad laimėjome prieš Ukrainą, Italiją ir kitas Europos galiūnes, visi suprato, kad nejuokauju.

Neturėjau vėliavos, bet tai man buvo labai svarbu, todėl ji „pasigamina“. Varžybas stebėjau internetu, sirgau, rėkiau, deja, kartu savanoriaujančios vokietės nepanoro prisijungti – turbūt joms skaudu, kad finale ne Vokietija, todėl jos net užsidarė kambario duris, tačiau man tai netrukdė palaikyti lietuvių.

Su manimi varžybas stebėjo keli ganiečiai. Toks nerealus pasididžiavimo jausmas, kad esu lietuvė! Ir toliau visiems Ganoje įrodinėsiu, kad Lietuva – tai ne Rusija ir tuo labiau ne Sovietų Sąjunga. Toliau didžiuosiuos krepšinio pasiekimais! Su sidabru, Lietuva!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt