Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 7d. 13:45

Skaitytojas: bėgdama Lietuva bando pasveikti?

Vilniaus maratonas 2014
Vilniaus maratonas 2014

Pastarais laikais Lietuvoje žymiai padaugėjo įvairiausių sporto renginių, maratonų, nemokamų treniruočių lauke ir kitų įdomybių padedančių lieknėti, auginti raumenys arba tiesiog...

Pastarais laikais Lietuvoje žymiai padaugėjo įvairiausių sporto renginių, maratonų, nemokamų treniruočių lauke ir kitų įdomybių padedančių lieknėti, auginti raumenys arba tiesiog išlikti žvaliam ir sveikam. Kas tai? Iš kur tokia banga?

Esu paprastas pilietis. Turiu darbą, pomėgius, žmoną. Turiu viską ką turi „standartiniai“ piliečiai. Domiuosi IT technologijomis, programavimu, dizainu, muzika. Patinka bėgimas. Bėgimas. Nuo jo ir pradėsime.

Maratonų bangos

2013 metų pradžia. Vakaras, tiesiog mėgėjiškas bėgimas (kaip visada). Šaltoka. Tačiau bėgiodamas vis dažniau pradėjau pastebėti tokius pačius kaip pats (bėgikus). Vasara pradėjau net skaičiuoti per vakarinį bėgimą pasitaikančius bėgikus. Jeigu jau pastebėjau – vadinasi jau kažkas yra kitaip. Pradėjau domėtis šitais dalykais. Pasirodo dauguma pažįstamų irgi pradėjo begioti, domėtis kažkokiomis treniruotėmis. Kažkas lankė sporto salė, kažkas eilinę (jau ne kartą girdėtą) „ZUMBĄ“. Vis dažniau girdėjau apie kažkokį tai naują bėgimo maratoną arba nemokamą treniruotę Vingio parke. Pajutau, kad ir pats jau plaukiu šitoje srovėje. 2013 metų viduryje jau pats dalyvauju bėgimuose ir lankau sporto salę.

2014 metai

2014 metų spalio mėnuo. Jau turiu 7 medalius iš įvairiausių bėgimų ir pildau registracijas į 2015 metus. Statistika? Nemanau, kad čia reikalingi skaičiai. Plika akimi matosi kaip daugėja įvairiausių sporto renginių. Tame pačiame Vilniaus maratone šiais metais dalyvavo žymiai daugiau žmonių negu praeitais metais. Ką viskas tai reiškia?

Lietuviai bando sveikti

Sporto renginių įvairovė, renginių skaičius ir užsiregistravusių dalyvių skaičiai aiškiai parodo tai, kad Lietuvos gyventojai pradėjo galvoti apie savo sveikatą. Sveikatą? – Taip, juk sportas – tai yra sveika. Ir aš su tuo pilnai sutinku. Pats net įkūriau sveikos gyvensenos bendruomenę „VIGORIA.LT“ (maloniai prašome užsukti). Tai nedidelis socialinis tinklas skirtas „sveikuoliams“ (bėgikams, norintiems sulieknėti ar priaugti raumenų ir t.t).

Vilniaus maratonas 2014
Vilniaus maratonas 2014
Vilniaus maratonas 2014
Vilniaus maratonas 2014
Trakų pusmaratonis
Trakų pusmaratonis
Trakų pusmaratonis
Trakų pusmaratonis

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt