Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo nuomonė. Apie Lietuvos aktualijas ironiškai: į kokaino vakarėlį einam kai pasirodo policija

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo tekstu nenoriu pasirodyti kaip niekinantis savo valstybę. Tiesiog noriu ironiškai aptarti kai kurias Lietuvos aktualijas. Lietuva – įdomi valstybė. Žmonės vieni kitų nekenč...

Šiuo tekstu nenoriu pasirodyti kaip niekinantis savo valstybę. Tiesiog noriu ironiškai aptarti kai kurias Lietuvos aktualijas.

Lietuva – įdomi valstybė. Žmonės vieni kitų nekenčia, vienbalsiai nepritaria korupcijai, nors visi prie to bent kartą yra prisidėję.

Nemėgstam, tų kurie turi prabangius, automobilius, nes yra “vagys”. Tačiau taip pat nekenčiam ir tų kurie važinėja su senais, nes yra tinginiai ir nieko nesugeba. Ką jau kalbėt apie tuos kurie turi nei senas, nei naujas. Baisūs prisitaikėliai, pilki žmonės.

Valgom sausainius su žiurkių nuodais iš kaimynų bei draugų lenkų, ir nemirštam. Sako, žiurkės  prie nuodų ilgainiui pripranta.

Atleidžiam 30 pasieniečių už tai, kad ėmė kyšius po dvidešimt litų nuo vieno vairuotojo. Nebuvo net verta tikrint muitininkų, nes kažin, ar mokam iki tokių skaičių skaičiuot, be to, laisvų vietų jauniesiems pasieniečiams ir taip pakanka.

Nežinom, statom atominę ar nestatom. Manau, lažybų punktams aktualu sudaryti santykį, aš tikrai statyčiau už lygiąsias. Šiam amžiuj kažin ar dėl to apsispręsim.

Emigracija. Emigrantai nekenčia likusių, kol jie negrįžta į Lietuvą, o likusieji nekenčia emigrantų, kol patys neiškeliauja.

Turėtume nustot diegti filmavimo kameras policininkų automobiliuose, nes tuoj iš tikrųjų nustosim duoti kyšius pareigūnams.

Džiugi naujiena! Atlyginimai didės, tačiau pirkinių kainos dar labiau. Dėkokime tokiems, kaip Georgas Sorosas.

Saulės ir vėjo energija, tokia pigi, kad net neapsimoka jos išgauti… Lietuvoje.

Sensacija! Šiaulių pareigūnai platino narkotikus. Kitą kartą, kai manęs paprašys dokumentų, duosiu ultimatumą: NEBUS KAIFO, NEBUS DOKUMENTŲ!

Pedofilija. Na čia Lietuvos žmonės turėtų tikrai būti pasimetę. Nes atrodo, kad čia jau viskas nebe dėl pedofilijos. Ir vis dėl to, ko nori ta mergaite???

Lietuva įsives eurą 2015!  Na, mes visada sugalvojam eiti į kokaino vakarėlį, kai pasirodo policija.

Lietuvoje gripo epidemija. Įdomu, kiek iš sergančiųjų pasiskiepijo. Tikriausiai jie suveiks kito sezono gripui.

Realybes šou Lietuvoje. Pasirodo, kai jau manėm, kad viską išvėmėm, tai dar tik pusiaukelė.

Lietuvos futbolas labai pelningas, tačiau vietiniai lažybų punktai piktinasi, kad jie paskutiniai sužino rungtynių baigtį.

Mokam už šildymą triskart daugiau nei mūsų pajamos. Manau, kad Linas Samuolis nuoširdžiai kraustosi iš proto bandydamas išsiaiškinti, kaip tai pavyksta.

Lietuva kaip pandoros skrynia. Pinigai dingsta, visi žino kur, tik, neduok dieve, atidarysi tą dėžutę.

Lietuvoje benzinas turi keistas kainodaros tendencijas. Bet aš tuo nelabai gilinuosi, nes mano draugas Romas arčiau nei Lukoil.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt