Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo nuomonė. Kas yra bažnyčia ir kam ji reikalinga

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kyla klausimas: bažnyčia arčiau Dievo, gėjų ar pedofilijos? Paskutiniu metu pradeda ryškėti tikrasis bažnyčios veidas. Krikščioniškose biblijose - maldaknygėse nesu radęs nei...

Kyla klausimas: bažnyčia arčiau Dievo, gėjų ar pedofilijos? Paskutiniu metu pradeda ryškėti tikrasis bažnyčios veidas.

Krikščioniškose biblijose - maldaknygėse nesu radęs nei vieno užsiminto žodelio apie bažnyčias. Kas jas sugalvojo? Ar tai nėra vadinamieji šėtono namai?  Kurie prisidengę dievo vardu kaulyja iš žmonių pinigus ir juos mulkina.
Mano manymu, Lietuvoje esančios bažnyčios yra paprasčiausiai Vatikano verslo atstovybės, atleistos dar ir nuo mokesčių, kuriuos Lietuvoje moka visi likę „šventieji“. Bažnyčios yra labai galingas ginklas valdyti visuomenę, paverčiant jos narius nemąstančiomis būtybėmis, dar teisingiau - juos užzombuojant.

Prikišant žmonėms nebūtus dalykus ir verčiant juos, tik gimusius, atgailauti. Mes, tik gimę, esame Dievo kūriniai - skaistūs ir nenusidėję. Ar kuris nors tėvas norėtų, kad jų tik gimęs vaikas atgailautų už tai, kad jį tėvas ir motina sukūrė?

Paskutiniu metu neišvengiamai į viešumą išlenda informacija apie vieną ar kitą kunigą, kuris kaltinamas pedofilija. Visuomenei gerai žinomas vienuolis Astijus paskutiniu metu taip pat yra įtariamas pedofilija. Pagal statistiką, per mėnesį vienas ar du kunigai apkaltinami pedofilija. Kyla klausimas: ar bažnyčia nėra oficiali pedofilų dangstymo buveinė?

Kas nėra matęs filmo „Apsaugok mus nuo pikto“ apie atvirą pedofilo kunigo, kurį ištisus metus dangstė Vatikanas ir popiežius, prisipažinimą, siūlome jį pažiūrėti. O tie, kas jį matė, turbūt negali suvokti, kaip taip gali būti: pedofilija kaltinamas kunigas, praleidęs kelis metus nelaisvėje, vaikšto Airijos gatvėmis ir pasakoja, kaip per savo kunigavimo metus išniekino apie 300 vaikų, iš kurių jauniausias - 9 mėnesių kūdikis.

Ar nekyla klausimas, kodėl kunigų seminarijos beveik tuščios? Kodėl prieš 20 metų jos knibždėte knibždėjo jaunuolių. Mano giliu įsitikinimu, tai yra todėl, kad gėjai dabar gali laisvai gyventi ir nevaržomai demonstruoti savo lytinę orientaciją. Tarybiniais laikais jiems grėsdavo baudžiamoji atsakomybė... Kyla mintis, kad būtent todėl Tarybiniais laikais ir buvo pilnos kunigų seminarijos, nes jos buvo vienintelis gėjų prieglobstis.

Daugelis Lietuvoje propaguoja sveiką ir blaivų gyvenimo būdą, kaip antai garsusis Aurelijus Veryga.  Laikui bėgant supranti, kad šis žmogus labai religingas ir ištikimas Krikščioniškoms vertybėms - bažnyčiai. Apie tai, kad Olandijos vienuolynuose pagrindinė veikla - alaus gamyba, o kitose šiltesnio klimato šalyse – vyno, jie jau nenori matyti ir suprasti.

Politikai save vadina krikščioniškų vertybių nešiotojais, kaip antai labai gerai žinomas karys prieš homoseksualumą Petras Gražulis, kurio keli broliai - kunigai. Kyla klausimas: ar jų šeimoje viskas gerai? Politikai apskritai spekuliuoja krikščioniškomis vertybėmis, nes krikščionių kaip balsuotojų, minios gausios...

Daug neatsakytų klausimų, bet viena tikrai aišku: bažnyčia yra nešvarus reikalas ir su dievu neturi nieko bendro... Prieš šimtus metų siaučiant kryžiuočiams ir niekinant mūsų Tautą, Žemaičius prisidengiant dievo vardu daugelis jau nenori prisiminti, o vertėtų, nes dabar vyksta tuo pačiu tempu tik ginklai ir metodikos kitokios.

Kaip tuomet prieš 600 metų Žemaičiai rašė Vytautui Didžiajam, kad „Mes LAISVI DIEVO VAIKAI, ir tu neturi jokios teisės su mumis taip elgtis...“, taip ir dabar mes, ŽEMAIČIAI, sakome, kad MES ESAME LAISVI DIEVO VAIKAI, ir Jūs neturite jokių teisių su mumis taip elgtis.

Žemaitis Vaidas Lekstutis
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt