Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 20d. 09:21

Skaitytojo nuomonė. Kodėl Lietuvoje brangu?

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Anglijoje praleidęs porą metų dirbdamas ir studijuodamas, pastebėjau didelį konkurencingumą ir žmogaus didelę perkamąją galią. Grįžęs į Lietuvą dėl nuosavo verslo pastebėjau, kad...

Anglijoje praleidęs porą metų dirbdamas ir studijuodamas, pastebėjau didelį konkurencingumą ir žmogaus didelę perkamąją galią. Grįžęs į Lietuvą dėl nuosavo verslo pastebėjau, kad buvau kiek pamiršęs, kiek viskas čia kainuoja ir koks į rankas gaunamas minimalus atlyginimas.

Jau beveik savaitė kirba užvesti diskusiją ir kartu atsakyti į kiek kvailą ir paprastą klausimą: kodėl Lietuvoje taip brangu? Mieli Skaitytojai, manau, įteiktumėte man ir daliai Lietuvos teisybės ir skaidrumo dovanėlę šv. Kalėdų proga diskutuodami šia tema ir galbūt pateikdami priežastis į paprastą klausimą paprastų didžiąjai Liaudies daliai suprantamų atsakymų. Ačiū.

Lietuvos prekybos centruose kainų palygintojai, norintys sukurti nuolat atnaujinamus kainu palyginimo puslapius nelaukiami ir beveik vejami.

Tuo pat metu Anglijoje, tikiu, ir visoje besniegėje Europos dalyje didžiųjų ar mažųjų prekybos centrų kainų palyginimo puslapaiai gyvuoja ir įžiebia prekybos centrų kainų karus, kurių ir kažkodėl bijoma Lietuvoje.

Melieji, prašau išreiškite savo nuomonę.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt