Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo nuomonė. Pasiūlymas Vilniaus savivaldybei – gal vertėtų įvesti minutinius bilietus?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Mano manymu, naujoji viešojo transporto sistema nėra pabaigta, bent jau tiek, kiek turėtų būti, šios sistemos esmė turėtų būti naudinga keleiviui, o ne „SĮ Susisiekimo paslaugoms“, VVT ar Vilniaus miesto savivaldybei.

Mano manymu, naujoji viešojo transporto sistema nėra pabaigta, bent jau tiek, kiek turėtų būti, šios sistemos esmė turėtų būti naudinga keleiviui, o ne „SĮ Susisiekimo paslaugoms“, VVT ar Vilniaus miesto savivaldybei. Bilietai turėtų būti bent 10–15  min., o ne tik 30 ar 60 min. trukmės.

Manau, geriausia būtų, jeigu įlipant būtų galima pasižymėt bilietėlį, ir būtų taikoma tam tikra minutės kaina pagal dabartinę bilieto kainą, pvz. jeigu 30 min.bilietėlis kainuoja 2.50 Lt, tai minutės kaina būtų 0.12 Lt. Taip į transportą įlipdamas žmogus pramuštų bilietėlį ir, tarkime, važiuotų  4min., prieš išlipdamas tą bilietėlį jis vėl turėtų pasižymėti, kad jį „išjungtų“, vis tiek gi reikia atsistoti iš anksto prie durų, nes kitu atveju vairuotojas gali pravažiuoti stotelę, tai laiko sugaišimo kaip ir nėra.

Viešajame transporte šiuo metu klausia: „Ar jau įsigijai „Vilniečio kortelę“?

Bet kas tvarko sistemą? Kodėl taip išgirta stops.lt sistema, kuri turi rodyti, kur yra autobusas/troleibusas, paveikė ir nustojo? Kur žadėta bent šita elektroninė sistema ir kas tvarkė trečiadienio (nedarbo dienos – red.past.) grafiką, kai autobusas turėjo važiuoti kaip sekmadienį? Nes vairuotojams kažkaip mušė kaip darbo dieną, o ne kaip sekmadienį, dėl to pusė aparatų net neveikė, nes jie buvo išjungti, tai jei ir galėjom „Vilniečio kortelę“ įsigyti, tai ne visur galėjom ją aktyvuoti.

O prieš šią sistemą reikėjo pratestuot anksčiau, padaryti, kad būtų bilietėliai ir „Vilniečio kortelės“, o pardavėjos negalėtų jų parduot. O dabar kas? Serveriai veikia, kas turi naujus bilietus – juos muša, kioskai juos parduoda, tai kol dirba sistema, neįmanoma jos pakraut, nebent naktį, o kas naktimis dirba? Sargai nebent. Be to gi naudinga, nes autobusų pilna naujų pripirkta.

Tai ką tiesiog negalime padaryti normalių minutinių bilietų, kuriuos atžymime įlipę ir kuriuos atžymime išlipę?

15min.lt/Irmanto Gelūno nuotr.

P.S. Turite nuomonę šiuo klausimu? Jei ji trumpa, rašykite komentaruose. Jei jūsų mintys tilptų į autorinį Komentarą, įkraukite jį arba atsiųskite ikrauk@15min.lt. Mums labai svarbi tautos nuomonė!
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt