Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Svajonių vyro paveikslas. Kas moteriai palieka neišdildomą įspūdį?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Visais laikais buvo vyrų, kurie nemoka net kirvio rankoje nulaikyti, ir vyrų, kurie, atrodo, ne tik puikiai kirviu, bet ir gležna moterimi pasirūpintų. Kokiu vyru dažna moteris žavisi? Koks vyras jai paliktų neišdildomą įspūdį?

Visais laikais buvo vyrų, kurie nemoka net kirvio rankoje nulaikyti, ir vyrų, kurie, atrodo, ne tik puikiai kirviu, bet ir gležna moterimi pasirūpintų. Kokiu vyru dažna moteris žavisi? Koks vyras jai paliktų neišdildomą įspūdį?

1. Ramus ir pasitikintis savimi. Moteriškasis polius yra įelektrintas ir užvaldytas įvairių stichijų, t.y. jausmų: pavydo, susijaudinimo, nerimo, nervingumo, nekantrumo. Vyras moteriai turi būti lyg uola, į kurią galima bet kada atsiremti, lyg ramybės sala arba gilus skaidrus vandenynas. Moteris išpučia problemą ten, kur jos nė negali būti, tad tikras vyras privalo švelniai ir su meile ją „ataušinti".

2. Rūpestingas. Vyriškis, kuris pirmas pasisiūlo ištraukti erkę iš merginos mylimo Rikio ar Rainiaus - tai jau lobis. Rūpestis augintiniais neturėtų baigtis - gerai būtų, jei vyras stengtųsi nepamiršti moteriai svarbių datų ar bent iš dalies suprastų nenuspėjamą mylimosios nuotaiką.

3. Turintis gerą humoro jausmą. Rusų mokslininkai tyrimais patvirtino, kad vyro humoro jausmas moteriai - vienas svarbiausių kriterijų. Nuostabu, jei vyriškis sugeba prajuokinti savo moterį. Juokas - vienas labiausiai du žmones suartinančių procesų, o linksmas vyras - neabejotinai patrauklesnis už surūgėlį.

4. Turintis savų pomėgių ir draugų. Jei vyras neturi savo nuomonės ir yra prilipęs prie mylimosios lyg vantos lapas prie pasturgalio, ji 99proc. tikimybės arba paliks tokį draugužį likimo valiai, kapanotis gyvenimo mėšle vieną, arba susiras meilužį. Vyras privalo turėti savų pomėgių, savo nuomonę ir savų principų. Juk "stipriosios lyties" titulas vyrui priklijuotas ne dėl gražių akių.

5. Švelnus ir supratingas. Tvirtumas - dar ne viskas. Švelniai parodytas tvirtumas - tai jau menas. Grubus elgesys su moteriškos lyties atstove jos atžvilgiu yra netoleruotinas. Moteris - kaip porceliano indas, kurį per gyvenimą reikia nešti tvirtai, kad neišmestum, bet ir ne per stipriai, kad nesudaužytum. Beje, šukės pjauna skaudžiai. 6. Džentelmenas. Tai - silpnoji moterų, ypač jaunų merginų, vieta Jos visada labiau žavėsis vyru, kuris subtiliai rodys joms džentelmenišką pagarbą ir prielankumą. Netgi užkietėjusiai feministei toks vyras, kuris praleidžia ją pirmą pro duris, kuris pirmas pasisiūlo padėti, kuris apgina, suvirpintų užslėptą širdies kertelę, kad ir ką ji besakytų.

7. Romantiškas. Romantika aš čia įvardinu kiekvienai moteriškos lyties atstovei labai abstraktų reiškinį, Vienai romantika būtų paklydimas tropikų džiunglėse, kitai - žvakių šviesa ir vakarienė. Vyro ir moters romantikos sąvoka privalo sutapti, kitaip ši sąjunga nepatirs laimingos meilės. 8. Nešykštus. Ties šiuo punktu mano veidą puošia šypsena. Galbūt kai kurie iškart prisimins godžiąsias barakudas ir tuoj pat sulygins mane, straipsnio autorę, su šiomis bestijomis. Bet omeny aš turiu ką kita. Vyras, kuris iškart išrėžia: "Čia tavo, čia mano, o prie mano nelendi",  tikrai neužsitarnaus moters palankumo ir pasitikėjimo. Moteris nereikalauja pinigų, jai tereikia pasitikėjimo santykiuose, o ne kurmio, užsidariusio urve, drebančio dėl kiekvieno cento ir nesikalbančio su mylimąja apie finansines problemas.

Šie svajonių vyro požymiai - tik mano pastebėta, moterų tarpe vyraujanti, tendencija. Kaip bebūtų, kad ir kiek patarimų dalinama internete ir literatūroje, dažniausiai meilė apakina, ir visos taisyklės ar normos prapuola lyg žemei prasivėrus. Tačiau vyrukams, kuriems niekaip nesiseka susirasti gyvenimo partnerės, derėtų peržvelgti šį patrauklaus vyro rinkinį. Gal jie neatitinka nė pusės išvardytų, moteriai dažnai taip reikalingų, punktų?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt