Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 10d. 16:51

Sveikuolių šventėje Trakuose neapsieita be politikų savireklamos?

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Trakai pagarsėjo Lietuvoje kaip Kalėdų senelių sostinė. Daug gražių renginių puikioje vietoje pritraukė svečių ir iš kitų miestų. Sausio 7 d., šeštadienį, prie Kalėdų senelio rezidencijos vyko ne tik linksmi žaidimai, bet neišvengta buvo ir pigaus politikų pasireklamavimo, kuris, deja, sukėlė ne itin geras emocijas.

Trakai pagarsėjo Lietuvoje kaip Kalėdų senelių sostinė. Daug gražių renginių puikioje vietoje pritraukė svečių ir iš kitų miestų. Sausio 7 d., šeštadienį, prie Kalėdų senelio rezidencijos vyko ne tik linksmi žaidimai, bet neišvengta buvo ir pigaus politikų pasireklamavimo, kuris, deja, sukėlė ne itin geras emocijas.

Į Kalėdų senelių sostinės aikštę grįžo iš pėščiųjų žygio sveikuoliai, kurie buvo sutikti aplodismentais ir sveikinimais. Prie mikrofono pripuolė ir Trakų savivaldybės administracijos direktorė Asta Kandratavičienė - pasveikino žygeivius ir, rankose laikydama vaikams skirtas saldainių knygas iš Kalėdų senelio rezidencijos, liepė paskaityti jose apie sveiką gyvenseną! Čia pat kiekvienam jas įteikė ir dar pridėjo... po kolos buteliuką.

Politikei taip buvo linksma, kad net pergalės ženklą parodė bendroje nuotraukoje. Vargu, ar tikrai tik kolos buteliukų ir iš vaikų nugvelbtų saldainių dėžučių  nusipelnė sveikuoliai, pražygiavę nemažai kilometrų ir propaguojantys sveiką gyvenimo būdą. Išties, vieni renginius organizuoja, o kiti tik  šlovės spinduliuose pasišildo.

Ikrauk.lt susisiekė su skaitytojo minima Trakų savivaldybės administracijos direktore Asta Kandratavičiene, idant moteris pati galėtų pakomentuoti situaciją. Išgirdusi apie skaitytojo pateiktą nuomonę, A.Kandratavičienė rodėsi esanti priblokšta. „Tai buvo savivaldybės organizuojamas renginys, skirtas mažinti Trakų sezoniškumui ir pritraukti daugiau turistų, o kiekvienas pasisakymas, mano taip pat, buvo numatytas renginio programoje. Renginio metu pasirodė ir daugiau viešų asmenų - tai ir seniūnas, sporto centro direktorius, taip pat ir miesto meras“, - pasakojo direktorė. Moteris tikino negalinti minėtoje situacijoje įžvelgti jokios politinės reklamos, mat jokios politinės idėjos renginyje nebuvo deklaruojamos ir apie jas nebuvo šnekama. Trakų miestelio sezoniškumas ir turistų dėmėsys - vienintėlis interesas. „Turiu įtarimų, kam galėtų kilti tokios mintys. Manau, intrigas įžvelgęs žmogus nebegali skaidriai žvelgti“, - tikino moteris, atkakliai neigusi skaitytojo kaltinimus ir gynusi savo poziciją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt