TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už oro navigacijos saugumą atsakingų Pasaulio organizacijų aplaidumas yra šokiruojantis

Mindaugas Pliauga
Mindaugas Pliauga
Šaltinis: 15min
0
A A

Visą pasaulį sukrėtė „Malaysia Airlines“ lėktuvo  katastrofa, kurioje žuvo beveik 300 žmonių. Nesuprantama, kaip buvo leidžiama skraidyti  civiliniams lėktuvams virš karo...

Visą pasaulį sukrėtė „Malaysia Airlines“ lėktuvo  katastrofa, kurioje žuvo beveik 300 žmonių. Nesuprantama, kaip buvo leidžiama skraidyti  civiliniams lėktuvams virš karo veiksmų zonos. Ši kritika – ne tik Ukrainos atsakingoms žinyboms, kurios nevisiškai kontroliuodamos savo oro erdvę leido dideliame aukštyje skraidyti civiliniams lėktuvams, bet ir už oro navigacijos saugumą atsakingoms Pasaulio organizacijoms.

Tenka pastebėti, jog virš Krymo, kuriame šiuo metu nevyksta karo veiksmai, skraidyti oro linijų lėktuvams nerekomenduojama. Pietryčių Ukrainoje vyksta vis galingesni mūšiai ir naudojama vis sunkesnė ir sudėtingesnė karinė technika, todėl už oro navigacijos saugumą atsakingų Pasaulio organizacijų aplaidumas yra šokiruojantis, kai net nesugebėta įspėti apie aiškiai pavojingą zoną skraidyti oro linijų lėktuvams. Kita vertus, kaltieji, numušę „Malaysia Airlines“ lėktuvą, privalo būti griežtai nubausti, o visos konflikte dalyvaujančios šalys privalo sudaryti reikiamas sąlygas katastrofos ištyrimui. Negalime nieko dėtų ir su konfliktu Ukrainoje nesusijusių žmonių žūčių nurašyti kaip paprasčiausias karo aukas.

Reiškiu nuoširdžią užuojautą, paramą ir solidarumą žuvusių artimiesiems, draugams ir visiems, kuriuos sukrėtė ši tragedija.

Mindaugas Pliauga
www.totas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt