Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„YouTube.com“ pastarosiomis dienomis patiria tikrą pragarą - svetainę puola sukčiai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinėmis dienomis Google milžinei priklausanti svetainė YouTube.com patiria tikrą pragarą, ir taip garsėjantys BHW [www.blackhatworld.com] bendruomenės nariai tiesiog lupa odą...

Paskutinėmis dienomis Google milžinei priklausanti svetainė YouTube.com patiria tikrą pragarą, ir taip garsėjantys BHW [www.blackhatworld.com] bendruomenės nariai tiesiog lupa odą nuo tinklalapio.

Paprastiems nariams gal būt tai nėra pastebima, tačiau sugadintas visas tinklalapio skaičiavimo algoritmas. Prieš kelias dienas vienas narys pasidalino programa, su kuria galima užrašyti sau tiek video peržiūrų, kiek Jūs patis norite. BHW bendruomenės nariai, besidomintys viskuo, iš ko galima uždirbti internete, be jokios cenzūros ar slaptumo mėto akmenis į kone populiariausio tinklalapo pasaulyje daržą.

Turbūt paklausite, ir kas iš to, juk anksčiau ar vėliau viskas bus vėl tvarkoje. Na drįstu pasiginčyti, nes tiesiog yra žmonių kurie apsoliučiai nieko nesupranta, iš tinklalapio uždirbami milžiniški pinigai nelegaliu būdu paprasčiausiai žmones iškelia savo vaizdo įrašus į didžiausius topus ir pelnosi iš žmonių, kurie galvoja, jog viskas čia gerai, tik keista, kaip toks šlamštas gali būt daugiausiai peržiūrų turinčiam tope, ir tai gavo per vieną dieną?

Kalbama ne apie kelis tūkstančius arba kelis šimtus tūkstančių, kalbama apie milijonus pežiūrų per keliolika valandų, tai yra LABAI didžiulis nuostolis ne tik Youtube.com svetainei, bet ir adsence sistemai, kuri suteikia galimybę pelnytis iš savo teikiamo turinio svetainėje, jei jis yra populiarus, žinoma, nieks pinigų niekam neišmokės už tas netikras pežiūras, bet juk pagalvokime, paprastai topuose stovi naturaliai susindeksavę video, kurie ir google.com uždirba pinigus už tas reklamas, kurios iššoka po keliolikos sekundžių kai tik nutariate pasižiūrėti koki populiarų klipą, ir jums suteikia pasitenkinimą žiūrint tą video, nes tai paprasčiausiai įdomus turinys. O dabar stovi video, kurie prilygsta šiukšlėms.

Manoma, kad tik ateinančiomis dienomis bus sutvarkyta viskas ir dar neaišku, kiek laiko prireiks norint išvalyti svetainę nuo šlamšto.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt