Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 5d. 19:24

Žiūrovas apie „Chorų karų“ projektą: gėda komisijai, Šaprui ir visiems kitiems

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Gerbiami „Chorų karų“ režisieriai, komisija ir nepraustaburni Šaprai, visų pima norėčiau pareikšti didelį nusivilimą laidos vedėjo Vytauto Šapranausko atžvilgu. Negana to, kad paskutinėje projekto laidoje įžeidei moterį, bet ir parodei savo žemą lygi... Teisingai komentaruose skaičiau - geriau kiaulės akys, nei pragertos smegenys. Jei pačiam nesuvokiama, tai parašysiu didžiosiomis raidėmis: KITĄ LAIDĄ ATSIPRAŠYK TOS MOTERS, JEI TURI NORS KIEK NEUŽPILTOS SĄŽINĖS.

Gerbiami „Chorų karų“ režisieriai, komisija ir nepraustaburni Šaprai, visų pima norėčiau pareikšti didelį nusivilimą laidos vedėjo Vytauto Šapranausko atžvilgu. Negana to, kad paskutinėje projekto laidoje įžeidei moterį, bet ir parodei savo žemą lygi... Teisingai komentaruose skaičiau - geriau kiaulės akys, nei pragertos smegenys. Jei pačiam nesuvokiama, tai parašysiu didžiosiomis raidėmis: KITĄ LAIDĄ ATSIPRAŠYK TOS MOTERS, JEI TURI NORS KIEK NEUŽPILTOS SĄŽINĖS.

O dabar kreipiuosi į jus, visažine komisija. Jei esate tokie apsišvietę, jog sakote, kad Kėdainių choras negali dalyvauti be generolių, nes tai pažeidžia taisykles, tai prašau atsimerkit ir pažiūrėkit į taisykles, kur parašytas punktas, kad dalyvaujant „Chorų karuose“ kituose projektuose dalyvauti draudžiama. Tai kodėl Kaštoninio choro generolė ir dar vienas asmuo iš Vilniaus choro dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoj? Kas per išskirtinės nuolaidos? Pasiteisinimų tikrai nėra.

Dar vienas pastebėjimas. Pradžioje „Chorų karuose“ komisijos narė Kristina Zmailaitė pareiškė, jog turim vertint chorą, o ne generolus ar dar ką. Tai prašyčiau nebeverkšlenti ir nebereklamuoti to Zvonkaus. Jis šaunus, bet čia „Chorų karai“. Prabuskit ir elkitės kaip rimta komisija. Dabar su tokiais komentarais esate panašūs į suplyšusius šlapius apatinius.

Bendrai apžvelgus viską matosi, kad šio projekto skaidrumas abejotinas. Gėda komisijai, Šaprui ir visiems kitiems.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt