Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 11d. 09:25

„Zuokas – zuikis“ – sostinės Gedimino prospekto mylėtojas?

Vilniečiai ir miesto svečiai pasibaisėję Gedimino prospekto ir Rotušės aikštės rekonstrukcijos kokybe. Trinkelės išbyrėjusios, tarp jų padidėję plyšiai, kai kur net atsirado duobės.

Vilniečiai ir miesto svečiai pasibaisėję Gedimino prospekto ir Rotušės aikštės rekonstrukcijos kokybe. Trinkelės išbyrėjusios, tarp jų padidėję plyšiai, kai kur net atsirado duobės.

Gedimino prospektas rekonstruotas 2002-2008 m. už 91 mln. litų, iš viso darbai kartu su požeminių aikštelių įrengimu kainavo 104 mln. litų.

Įdėja rekonstruoti Gedimino prospektą ir Rotušės aikštę priklauso tuometiniui ir dabartiniui Vilniaus merui Artūrui Zuokui, kuris šį projektą kuravo taip, kad be jo žinios nė vienas savivaldybės administracijos ar įmonės darbuotojas negalėjo atlikti jokių žingsnių. Šiomis dienomis kaltinami visi išskyrus jį patį. Vilniaus mero Artūro Zuoko dabartinė pozicija kaip zuikio, kuris bando išvengti bet kokios atsakomybės.

Vilniaus meras Artūras Zuokas aiškina: „Šiuo metu atliekama kiekvieno etapo ekspertizė – tiek Rotušės aikštėje, tiek Gedimino prospekte. Aiškinsimės medžiagų kokybę, ar ji atitinka specifikaciją“. Jis jokios savo atsakomybės neįžvelgia. Kvailina vilniečių bendruomenę, akivaizdžiai meluodamas, tarsi jis nekaltas, nieko nežinojo ir nežino, nekaltas, kaip Užupio baltas angelas.

Tuometiniai „Vilniaus kapitalinės statybos“ darbuotojai, kurie atliko Gedimino prospekto ir Rotušės aikštės rekonstrukcijos techninę priežiūrą, tvirtina, kad darbų ir medžiagų pirkimus vykdė Vilniaus meras Artūras Zuokas, mero pavaduotojai, ir tai yra jų atsakomybė. Kas nupirkta, tas ir suklota. Jie pakartotinai patvirtino, kad be mero žinios nei tada, nei dabar negali priimti sprendimų.

Vykdomas politinis žaidimas prieš rinkimus. Iki iškeltos problemos Artūras Zuokas nesiėmė jokių veiksmų, nors kiekvieną dieną namo grįždavo Gedimino prospektu. Ar jis nematė, ar nenorėjo matyti. Tai slapstymąsis po lapais, bandymas prisidengti savo suteptą įvaizdį ir atrodyti kaip baltas Užupio angelas.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt