Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 12d. 17:24

Agresyvus partijos „Tvarka ir teisingumas“ atributika pažymėto automobilio vairuotojas išprovokavo avariją, situaciją aiškinasi policija

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Artėjant rinkimams man įvyko nesuvokiamas incidentas Vilniaus keliuose. Važiavau savo automobiliu, kai man staiga tieisiai priešais labai naglai užkišo kelią kažkoks senas,...

Artėjant rinkimams man įvyko nesuvokiamas incidentas Vilniaus keliuose. Važiavau savo automobiliu, kai man staiga tieisiai priešais labai naglai užkišo kelią kažkoks senas, sutriušęs automobilis su partijos "Tvarka ir teisingumas" vėliavėlėmis. Avarijos pavyko išvengti tik dėl to, kad laiku sustabdžiau automobilį.

Kai pasivijau šlykščiai saugaus eismo taisykles pažeidusį automobilį ir klausiamai pažvėlgiau į vairuotoją, jis nė kiek nepasimetė ir vietoje to, kad atsiprašytų, atkišo man vidurinįjį pirštą, kitaip sakant, pasiuntė mane toli toli!

Maža to, vairuotojas nuspaudė akseleratoriaus pedalą ir nurūko į priekį. Prie kitos sankryžos mudu vėl susitikome, tačiau aš buvau kitoje juostoje ir šiek tiek labiau nutolęs į priekį. Už sankryžos rikiavausi į dešinę, o partijos "Tvarka ir teisingumas" automobilis nenorėjo įleisti manęs į juostą, todėl tiesiog paėmė ir įvažiavo man į bamperį.

Iš nuotraukų matosi, kad aš jau buvau abiem ratais dešinėje kelio juostoje ir avarijos kaltininkas neturėtų kelti abejonių. Tačiau kelių gaidelis vėliavomis puolė iš automobilio "aiškintis" santykių. Agresyviai nusiteikęs jaunuolis rėkavo ir grasino, o jo automobilyje likę trys pakeleiviai net neišėjo tramdyti savo draugo. Jaunas, nemandagus, akiplėšiškas jaunuolis apsiramino tik tada, kai buvo iškviesta policija.

Vadinasi, situacija tokia, kad partijos "Tvarka ir teisingumas" atributika pažymėtas automobilis kėlė avarines situacijas Vilniaus gatvėse, buvo nemandagus ir greičiausiai net nėra girdėjęs žodžio "etika keliuose", galiausiai įvažiavo į mano automobilio užpakalinę dalį ir dar buvo toks agresyvus, kad forografavo mane ir grasino susidorojimu.

Ar taip gali elgtis žmonės, už kuriuos turėtume balsuoti sekmadienį?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt