Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2014 11 16

Atsargiai: piktas Kauno troleibuso vairuotojas

Lapkričio 13 d. Kaune važiavau 11 maršruto troleibusu. Pirkdamas talonėlį iškarto pajutau vairuotojo susierzinimą, mat iš 2 Lt jis turėjo sukrapštyti grąžą. Nekreipiau dėmesio iki...
Piktojo vairuotojo kabina
Piktojo vairuotojo kabina
Lapkričio 13 d. Kaune važiavau 11 maršruto troleibusu. Pirkdamas talonėlį iškarto pajutau vairuotojo susierzinimą, mat iš 2 Lt jis turėjo sukrapštyti grąžą. Nekreipiau dėmesio iki tol, kol vairuotojas neapšaukė moters, kuri padavė jam 10 Lt.

„...duokit lygiai! ...neturiu kada aš jums grąžą atidavinėti!... Aš kontrolierius, o ne konduktorius! Skirtumą jaučiat?!...“ – pakeltu balsu šaukė vairuotojas, ant keleivės – „...taigi parašyta aiškiai – duoti be grąžos!...“.

VIDEO: Atsargiai - piktas vairuotojas!

 Taip, mačiau ir aš tą lipduką su grasinančiais baudomis užrašais – reiškiančiais arba duok centas į centą, arba lauk iš mano troliko, nes mokėsi baudą! O jei dar tiksliau, tai senokai tokie užrašai jau dingę nuo vairuotojų kabinų. Nemanau, kad jie labai jau etiški keleivių – asmenų, mokančių pinigus už paslaugą, atžvilgiu. Beje, reiks pasinaršyti po Autrolio vairuotojų pareigybines nuostatas, ką ten rašo apie „Vairuotojus-kontrolierius ir konduktorius“...

Moteris suglumusi kreipėsi į kitus keleivius, gal kas galėtų pasmulkinti 10 Lt kupiūrą. Mielai pasmulkinau, nes turėjau to „metalo“.

Tačiau vairuotojo įniršis tuo nesibaigė. Vėliau jis prapliupo lenktynėse su kitu viešojo transporto autobusu. (žr. video).

„Aklųjų sankryžoje“ piktasis vairuotojas nestabdydamas braunasi pro gana siaurą tarpą pirmąja juosta tarp autobuso ir kelkraštyje stovinčių automobilių, ilgai signalizuoją, stabdo ir gazuoja vienu metu...bando apvažiuoti autobusą iš dešinės. Bet iš pirmos juostos galima tik sukti į dešinę, o 11 maršruto kryptis už sankryžos – tiesiai.

Keleiviai tik dairosi, gūžčioja pečiais, nežino, ko dar gali sulaukti iš neprognozuojamo vairuotojo.

Už sankryžos stotelėje piktasis vairuotojas dideliu greičiu pasiveja ir aplenkia jau stovintį autobusą ir priešais jį užskersuoja staigiai stabdydamas. (žr. video)

Nežinau, kiek dar nuotykių patirs keleiviai, ar viskas baigsis laimingai? Išlipau. Negalėjau sau leisti patikėti savo sveikatą ar gyvybę ne ta koja iš lovos išlipusiam vairuotojui. Mat turėjau panašią situaciją prieš keletą metų, kai panašias mikroautobuso vairuotojo lenktynes nutraukė policijos ekipažas. Tada mūsų, – išlipančių keleivių vienas policininkas retoriškai paklausė: „...ir jūs nebijojote važiuoti su girtu vairuotoju?“

P.S. Piktajam vairuotojui: gal ir geras žmogus esi, bet jei nėra nuotaikos, nesėsk prie vairo. Viešojo transporto priemonėje pilna žmonių, tai ne tavo nuosavas „žiguliukas“, kurį gali trankyti duobėtomis Kauno gatvėmis ir tasytis iki apsiv..imo, o keleiviai nekalti, kad pasirinkai sau nemėgstamą darbą. Galų gale pažvelk į pasą, gal jau laikas...

P.P.S. Kauno Autroliui: kažkada bandžiau rasti nors kokį kontaktinį telefono numerį va tokiems ir kitokiems atvejams. Nesėkmingai... Siūlau pasvarstyti, infolinija būtų tikrai gerai. Gal net ir android apps programėlę patobulinti: skiltyje „Naujienos ir pranešimai“ kur galima fotografuoti ir tik tada foto prisegti prie pranešimo, o jei foto jau turi, – pridėti jos prie pranešimo galimybės nėra.

 P.P.P.S. Visiems: žinau, kad vieni mane smerks ir vadins skundiku, kiti laikysis abejingumo taktikos, tačiau niekaip nereaguoti į tai, kas nenormalu – negalima. Auklėdami ir drausmindami kitus mes drausminame ir patys save. Aš taip pat būnu suirzęs ar piktas ant viso pasaulio, bet tikrai nenorėsiu būti panašus į va tokį „piktąjį vairuotoją“.

Sėkmės ir geros nuotaikos visiems.

Piktojo vairuotojo kabina
Piktojo vairuotojo kabina

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius