Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birželio mėn. prizai Fotopolicijos autoriams – puikios automobilinės garso kolonėlės

Fotopolicijos birželio mėnesio prizai
Fotopolicijos birželio mėnesio prizai
Šaltinis: fotopolicija
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmasis skaitytojų naujienų portalas Lietuvoje IKRAUK.LT, atsidėkodamas rubrikos Fotopolicija autoriams, birželio mėnesį įsteigė du prizus. Tai – puikios „Kenwood“ automobilinės garso kolonėlės. Mėnesio pabaigoje skaitytojams pasiūlysime balsuoti už geriausią Fotopolicijos medžiagą. Taip bus išrinktas laimėtojas. Kitą analogišką kolonėlių komplektą redakcija skirs savo nuožiūra už daugiausiai paspaudimų sulaukusią Fotopolicijos medžiagą. Būtina sąlyga: šios medžiagos turi būti įkrautos per IKRAUK.LT sistemą (norėdami įkrauti spauskite čia).

Pirmasis skaitytojų naujienų portalas Lietuvoje IKRAUK.LT, atsidėkodamas rubrikos Fotopolicija autoriams, birželio mėnesį įsteigė du prizus. Tai – puikios „Kenwood“ automobilinės garso kolonėlės. Mėnesio pabaigoje skaitytojams pasiūlysime balsuoti už geriausią Fotopolicijos medžiagą. Taip bus išrinktas laimėtojas.

Kitą analogišką kolonėlių komplektą redakcija skirs savo nuožiūra už daugiausiai paspaudimų sulaukusią Fotopolicijos medžiagą. Būtina sąlyga: šios medžiagos turi būti įkrautos per IKRAUK.LT sistemą ir aiškiai įvardytas pažeidimas (norėdami įkrauti spauskite čia).

Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt