Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 30d. 10:27

Fotopolicija. „Neužtenka vien į savo klevo lapą pažiūrėti“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Skaitytojas, panoręs prisistatyto Jono vardu, redakcijai elektroniniu paštu atsiuntė atsiuntė dvi nuotraukas, kuriose matosi, kaip nereikia parkuotis.

Skaitytojas, panoręs prisistatyto Jono vardu, redakcijai elektroniniu paštu atsiuntė atsiuntė dvi nuotraukas, kuriose matosi, kaip nereikia parkuotis.

Kaip redakcijai rašo skaitytojas, nuotraukos darytos penktadienio rytą Panevėžyje, Kniaudiškių g. Vidurinysis automobilis buvo užblokuotas ir kurį laiką neturėjo jokių galimybių išvažiuoti.

„Prieš nueinant namo, pastačius automobilį, reiktų pasižiūrėti ne tik į savo klevo lapą, bet ir ar neužblokavai kam nors išvažiavimo“, - rašo Jonas.

Dėkojame skaitytojui už informaciją ir nuotraukas.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir PATYS įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Temos: 1 Fotopolicija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt