Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija: savižudis su „Škoda“ ties Kaunu išlindo prieš vilkiką

„Škoda“ iššoko prieš vilkiką
„Škoda“ iššoko prieš vilkiką
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Kelias nuo Kauno link „Megos“ – pavojingas. Neveltui čia greitis ribojamas iki 90 km/val. Tačiau net ir tokie ribojimai nesumažina įtampos bei avarinių situacijų skaičiaus. Pasižiūrėkite, kas darosi ir kiekvienas darykite savas išvadas. Bet prieš tai – skaitytojos Ilonos M. komentaras apie šį vaizdelį: „Noriu pasidalinti šios popietės vairavimo situacija ties Kaunu. Savižudis su sidabrine “Škoda„ išvažiavo tiesiai prieš vilkiką, sukeldamas avarinę situaciją. Iki nelaimės – kelios sekundės“.

Kelias nuo Kauno link „Megos“ – pavojingas. Neveltui čia greitis ribojamas iki 90 km/val. Tačiau net ir tokie ribojimai nesumažina įtampos bei avarinių situacijų skaičiaus. Pasižiūrėkite, kas darosi, ir kiekvienas darykite savas išvadas. Bet prieš tai – skaitytojos Ilonos M. komentaras apie šį vaizdelį:

„Noriu pasidalinti šios popietės vairavimo situacija ties Kaunu. Savižudis su sidabrine “Škoda„ išvažiavo tiesiai prieš vilkiką, sukeldamas avarinę situaciją. Iki nelaimės – kelios sekundės“.

VIDEO: Savižudis su „Škoda“.
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Temos Fotopolicija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt