TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Toyota Yaris“ Kauno geležinkelio pervažoje surengė lenktynes

„Toyota Yaris“ lenkia pervažoje
Skaitytojo Vlado M. iliustr. / „Toyota Yaris“ lenkia pervažoje
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Pirmasis Lietuvoje skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT gauna vis daugiau tikrai kokybiškų, tvarkingai parašytų ir profesionaliai iliustruotų skaitytojų medžiagų. Vlado M. siužetas – puikus pavyzdys. Žemiau pateikiame Vlado M. pasakojimą apie nufilmuotą įvykį geležinkelio pervažoje Kaune.

Pirmasis Lietuvoje skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT gauna vis daugiau tikrai kokybiškų, tvarkingai parašytų ir profesionaliai iliustruotų skaitytojų medžiagų. Vlado M. siužetas – puikus pavyzdys. Žemiau pateikiame Vlado M. pasakojimą apie nufilmuotą įvykį geležinkelio pervažoje Kaune. Įžūlus „Toyota Yaris“ vairuotojas sugalvojo lenkti slenkančią automobilių koloną geležinkelio pervažoje.

***

Kaunas, artėjama prie Amalių geležinkelio pervažos. Ramus, niekuo neišsiskiriantis rytas ir kelionė į darbą. Automobilių eilė iš lėto juda per geležinkelio pervažą ir .... supranti, kad kažkas ne taip – nusipurtai ir kas lieka, tai tęsti kelionę toliau į darbą.

Tas ramumas, pasirodo, buvo apgaulingas ir ne visiems ramus – kažkas juk vėluoja į darbą arba ne viskas tvarkoje su asmens žarnyno sistema. Arba turi psichikos problemų.

Pasirodo, kad atidžiau reikia stebėti ne priešais važiuojančio automobilio manevrus, o paskui tave važiuojančio automobilio vairuotoją ir bandyti nuspėti jo psichologinę būseną.

VIDEO: Fotopolicija. Vladas pervažoje nufilmavo pažeidėją
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt