Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Fotopolicijos“ variantas Moldovoje: BMW vairuotojas neteko beisbolo lazdos ir langų

N-18
Pažeidėjas su BMW Moldovoje
Pažeidėjas su BMW Moldovoje
Šaltinis: fotopolicija
0
Skaitysiu vėliau
A A

Neįtikėtina „Stop cham“ (stabdykite įžūliuosius) akcija nufilmuota Moldovoje. „Stop cham“ (jos tikslai panašūs į „Fotopolicijos“) judėjimo nariai nusprendė pasidomėti rytinių spū...

Neįtikėtina „Stop cham“ (stabdykite įžūliuosius) akcija nufilmuota Moldovoje.

„Stop cham“ (jos tikslai panašūs į „Fotopolicijos“) judėjimo nariai nusprendė pasidomėti rytinių spūsčių problema. Paaiškėjo, kad jų priežastis – neleistinoje vietoje statomi automobiliai.

Pažeidėjus akcijos dalyviai iš pradžių įspėjo žodžiu, kad draudžiamųjų ženklų zonoje statyti automobilius griežtai draudžiama. Nepaklususiems klijavo įspėjamuosius lipdukus ant langų. Vistik vieno seno penktos klasės BMW vairuotojas moldavas pasiuntė akcijos dalyvius „ant trijų raidžių“ rusų kalba. O jo draugelis puolė stumdytis.

Incidentas pasiekė kulminaciją, kai vairuotojas išsitraukė beisbolo lazdą. Pažiūrėkite, kuo viskas baigėsi. 

 
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt