Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Greitoji pagalba“: dirba ar tik užkandžiauja greitojo maisto restorane?

Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Ar cia yra normalu,atvaziuoti pavalgyti i hesburgeri darbo metu,su tarnybine uniforma,ir dar tarnybine masina pastatyti ten kur draudziama,neijungus nei svytureliu nei avarine....

Ar čia yra normalu atvažiuoti pavalgyti į „Hesburger“ darbo metu su tarnybine uniforma?

Ir dar tarnybinę mašiną pastatyti, ten kur draudžiama, neįjungus nei švyturėlių, nei avarinės signalizacijos.

Veiksmo vieta: 2014.04.10, 23.30 val,  „Hesburger“ restoranas Gedimino pr. 24, Vilnius.

Papildyta. Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Tadeušas Rodz patvirtino, kad medikai buvo sustoję 10 minučių užkąsti tarp kelių ligonių pervežimų. Toks veiksmas medikams nėra draudžiamas. 

„Juk ne ant dviračių tako sustojo“, – reziumavo direktorius. Jis siūlė IKRAUK.LT skaitytojams geriau pasirūpinti, kad medikai nebūtų kviečiami be reikalo, nes tai yra didesnė problema.

IKRAUK.LT savo ruožtu primena, kad sustoti ir stovėti draudžiamoje zonoje specialiųjų tarnybų automobiliai gali tuomet, jei atlieka pareigą. Todėl skaitytojai gali nuspręsti patys: turėjo teisę medikai taip palikti automobilį Gedimino prospekte, ar ne.

 
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt