Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ir vėl eismo įvykis Šeimyniškių gatvėje! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ikrauk.lt skaitytojas Adomas Bulovas naktį pateko į adrenalino kupiną situaciją - priešais jo automobilį važiavęs „Mercedes“ susidūrė su „Audi“ automobiliu. Avarija Šeimyniškių gatvėje liudininko akimis.

Eismo įvykis  maždaug 00.30h. Šeimyniškių ir Rinktinės gatvės sankryžoje.

Pagrindiniu keliu degant žaliam šviesoforo signalui važiuojančio Mercedes nepraleido Audi automobilis, norėdamas pasukti į kairę. Įvykį mačiau su drauge važiuodamas Mercedes automobiliui iš paskos Rinktinės gatve link sankryžos. Važiavome kartu leistinu, apie 50km/h greičiu, kai staiga „galbūt sumaišiusi pedalus“ panelė, Audi automobiliu sukdama į kairę, nepraleido Mercedes ir įvyko smūgis. Audi automobilis apsisuko 180 laipsnių. Pribėgę prie Audi automobilio vylėmės, kad nebūtų stipriau nukentėjusi vairuotoja, nes, kaip žinoma, tų metų automobilyje nėra jokių oro pagalvių. Laimei, viskas dar labai gerai pasisekė –nežymūs sumušimai. Mercedes vairuotojas „sėkmingai“ galva sudaužė stiklą, bet, laimei, galva buvo tvirta, o oro pagalvės irgi padėjo.

Šioje istorijoje įdomiausi du dalykai: panelės frazė „Man švietė žalia“, o man su drauge – liudininkams – tai, jog važiavome ramiai namo ką tik baigę žiūrėti filmą „Greiti ir įsiutę“. Vaizdas iš tiesų buvo kaip filme.

Keletą nuotraukų atsiuntė ir ikrauk.lt skaitytojas Šarūnas, važiavęs pro įvykio vietą. Jo kadruose užfiksuota, kaip avarijoje nukentėję automobiliai išvežami iš įvykio vietos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt