Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išlipę iš BMW, du vyrai šlapinosi vidury Karaliaus Mindaugo prospekto

N-18
Kaune šlapinasi BMW vairuotojas ir jo keleivis
Kaune šlapinasi BMW vairuotojas ir jo keleivis
Šaltinis: fotopolicija
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skandalas vidury baltos dienos. Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte du vyrai, išlipę iš didžiulio BMW, ėmė šlapintis trečioje eismo juostoje. Tiesa, prieš tai įjungė avarinio...

Skandalas vidury baltos dienos. Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte du vyrai, išlipę iš didžiulio BMW, ėmė šlapintis trečioje eismo juostoje. Tiesa, prieš tai įjungė avarinio sustojimo mirksiuką. Pro šalį važiuojantys automobiliai signalizavo, bet šie „drąsuoliai“ negirdėjo.

Ar jūs galite patikėti, kad tokie dalykai vyksta judrioje Kauno vietoje? Jei kas nors matėte šį įvykį, pateikite daugiau informacijos.

Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt