Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Istorija apie policininke prisistačiusią moterį ir jos kelio ženklų neišmanymą

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiekvienam yra malonu grįžti į savo gimtąjį miestą – atostogų ar darbo reikalais. Šį kartą buvau užsukęs darbo reikalais į savo gimtąjį miestą Alytų. Viskas tą dieną klostėsi puikiai, kol nesusidūriau su policijos pareigūne (bent jau ji taip save pristatė). Bet apie viską iš eilės...

Kiekvienam yra malonu grįžti į savo gimtąjį miestą – atostogų ar darbo reikalais. Šį kartą buvau užsukęs darbo reikalais į savo gimtąjį miestą Alytų. Viskas tą dieną klostėsi puikiai, kol nesusidūriau su policijos pareigūne (bent jau ji taip save pristatė). Bet apie viską iš eilės.

Atvažiavęs į miesto centre esančią stovėjimo aikštelę ją radau prigrūstą automobilių (šalia Alytaus miesto savivaldybė, statybinių medžiagų prekybos centras ir t.t.), apsukęs ratą, radau vieną vietą šalia pravažiavimo į siauresnę aikštelę (į ją negalėjau važiuoti, nes šalia stovintis kelio ženklas draudžia motorinių transporto priemonių eismą), pasistačiau automobilį priešais ženklą, neužstodamas pravažiavimo į mažesnę aikštelę.

Susitvarkęs darbo reikalus grįžau į automobilį. Besėdint automobilyje iš mažesnės aikštelės be jokių problemų išvažiavo krovininis mikroautobusas, po minutės iš tos pačios aikštelės pajudėjo „Audi“ markės automobilis. Privažiavęs sustojo ir pradėjo mosikuotis rankomis ir sukioti sau pirštą prie smilkinio (pagalvojau gal niežti, tai kasosi). Pažvelgiau pro savo automobilio langą ir įsitikinau, kad pravažiavimui vietos užtektinai (juk prieš minutę ten pravažiavo mikroautobusas). Vairuotoja toliau kažką murmėjo sau po nosim ir mosikavosi rankom lyg baidydama muses – nebekreipiau dėmesio, grįžau prie savo reikalų.

Po keletos sekundžių pakeliu galvą, o gi žiūriu, kad esu fotografuojamas iš „Audi“ automobilio (juk dabar labai madinga fotografuoti/filmuoti KET pažeidėjus). Pagalvojau, kad jokių KET taisyklių nepažeidžiu ir pats išlipęs iš automobilio nufotografavau „Audi“ automobilį kartu su vairuotoja prie vairo ir minėtu kelio ženklu šalia (ji iš aikštelės išvažiuoja, o įvažiavimas į tą aikštelę yra vienas, tai pagalvojau, kad „Audi“ įvažiuodama pažeidė KET taisykles).

Priėjau prie „Audi“ vairuotojos ir paklausiau, kas yra, o ji tik isteriškai šaukė, kad aš nematau kelio ženklo (jau minėto), tuomet pasiteiravau ar tamsta pati žinanti, ką tas kelio ženklas reiškia, tačiau atsakymo neišgirdau, tik toliau liejosi įsiutis ir riksmai. Įsėdau atgal į savo automobilį besišypsodamas ir galvodamas, kad „kriminalas“ baigėsi, bet klydau.

Vis tik „Audi“ vairuotoja įrodė, kad ir ji mokanti vairuoti automobilį ir išvažiavo iš siauros aikštelės, bei sustojo už mano automobilio, tam, kad galėtų nufotografuoti mane ir mano automobilį minėto kelio ženklo fone. Išlipęs ir priėjęs prie jaunos panelės, bandžiau pasitikslinti, ar ji tikrai žinanti, ką reiškia kelio ženklas, tačiau ji atšovė, kad yra policijos pareigūnė (galvojo išsigąsiu ir pabėgsiu) ir viską ji žinanti.

Nepasidaviau ir dar kartą paklausiau, o tuomet išgirdau atsakymą, kuris privertė mane išspausti tokią plačią šypseną (kaip trijų kambarių butas didumo) – anot policijos pareigūnės, šis kelio ženklas (nuotr.) reiškia, kad čia stovėti automobiliams draudžiama.

Kuomet pareigūnei pasakiau, ką iš tikrųjų reiškia šis kelio ženklas, ji man atšovė, kad ji turinti leidimą jį pažeisti ir įvažiuoti į aikštelę, esančią už šio ženklo.

Nusprendžiau, kad užteks čia vaikų žaidimų, paprašiau parodyti leidimą (leidžiantį nepaisyti kelio ženklo), pasakyti vardą pavardę ir kad važiuoju į Alytaus VPK išsiaiškinti, kas per viena ši „gerai“ KET taisykles išmananti, save policijos pareigūne pristačiusi panelė. Po šių mano prašymų, nespėjau net mirktelėti kaip likau stovėti vienas ir tik akimis palydėjau benulekiantį „Audi“...

Gal ši karštakošė jauna panelė ir yra policijos pareigūnė (turėtų būti gėda už KET nežinojimą), o gal tik neišauklėtas žmogus ant šios žemės, tačiau, kaip ten bebūtų, norėčiau jai palinkėti, kad riksmais ir tokiais prisistatymais (aš policijos pareigūnė!) nieko niekada nepasieksite, o tik pakenksite Lietuvos policijos vardui ir padarysite gėdą sau – juk taip ir atsitiko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Istorija
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt