Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką išdarinėja Vilniaus autobuso vairuotojas?

Pašėlęs autobuso vairuotojas
Pašėlęs autobuso vairuotojas
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Tapau tokio idomaus manevravimo liūdininku. 53 maršruto vairuotojas - manevruoja kelyje, - neaišku tiktais kam ... pirmiausia rykiuojasi, maniauu bandant apvažiuoti, bet...

Tapau tokio įdomaus autobuso manevravimo liudininku.

Vilniaus 53-ojo maršruto vairuotojas štai taip manevruoja kelyje. Neaišku tiktai, kam pirmiausia rikiuojasi, bandydamas apvažiuoti kitus, po to užtveria dvi juostas... Norintys jį apvažiuoti turi sukti „A juosta“ (pažeisdami KET). Po to autobusas rikiuojasi į 4-tą juostą, skirtą sukti kairėn. Ir vėl neaišku – kam? Šio maršruto autobusas turi sustoti stotelėje, esančioje iš karto išvažiavus iš sankryžos.

Pasižiūrėkite patys, kaip viskas vyko 2014.10.21 Kalvarijų-Ozo g. sankryžoje.

VIDEO: Ką išdarinėja VVT vairuotojai .. ?

Ingos Simanonytės, Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistės skomentaras:

Dėkojame 15min.lt skaitytojui už pateiktą informaciją. Pagal šiuos duomenis įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ nustatys vairuotoją ir atliks patikrinimą. Gali būti, kad prieš autobusą važiavęs lengvasis automobilis rodė kairįjį posūkį, o po to persigalvojo. Arba netyčia buvo įjungęs posūkio signalą. Jeigu paaiškės, kad vairuotojas yra šios situacijos kaltininkas jam gali būti skirta drausminė nuobauda, taip pat gali būti sumažintas atlyginimas.

Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt