TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip dirba Vilniaus kelių policija (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Reporteris dalijasi vaizdo medžiaga, kurioje – Vilniaus miesto patrulių darbų ypatumai.

2011.05.08 Vilnius Ozo-Ukmergės gatvių sankryža, apie 16.00 val. stabdomas automoblis „Volkswagen Vento“, kurio vairuotojas be saugos diržo, priekiniai žibintai nedega. Atspėkime, ką parodė vairuotojas, kad patruliui praėjo noras toliau gilintis :)

Sustabdęs automobilį patrulis privalo: prisistatyti, atiduoti pagarbą, pasakyti policijos įstaigos ir (ar) padalinio pavadinimą, savo pareigas bei trumpai ir aiškiai išdėstyti sustabdymo priežastis. Vairuotojui pareikalavus, pareigūnas privalo parodyti tarnybinį pažymėjimą. Rodomas pažymėjimas negali būti įdėtas į piniginę ar aplanką, negali būti uždengti jo įrašai ir pan. Patruliai, bendraudami su asmenimis, privalo būti ramūs, santūrūs, kantrūs, apgalvotai reikšti savo mintis ar nuomonę, kreiptis tik „jūs“, pastabas ir reikalavimus išsakyti pagarbiai, įtikinamai ir neįžeidžiant. Patruliui draudžiama įsivelti į ginčus su asmenimis, prarasti savitvardą, šiurkščiai atsakyti į šiurkštumą ar vadovautis asmeninėmis nuostatomis.

„Sustabdęs transporto priemonę patrulis radijo ryšio priemonėmis privalo pranešti budėtojui stabdymo vietą, sustabdytos transporto priemonės markę, valstybinį numerį, stabdymo priežastį. Apie vairuotojui taikytas poveikio priemones informuojamas budėtojas, kuris šią informaciją fiksuoja raštu (išskyrus atvejus, kai policijos įstaigos budėtojų padalinyje yra naudojamos pokalbio įrašymo priemonės)“.

Vaizdo medžiaga:

VIDEO: Vilniaus kelių policija

Taip pat kitas to paties ekipažo stabdymas :

VIDEO: Vilniaus kelių policijos darbo kultūra

Taigi ir vėl galime interpretuoti įvairiai, bet... :)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kelių policija

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt