Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 29d. 12:08

Kaip Vilniuje važiuoja sportinis 450 AG „Dodge Viper“?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Leidausi nuo Šeškinės kalno ir pamačiau priekyje įspūdingą automobilį – žemą, platų, su dviem baltom juostom per visą kėbulą.

Tik vėliau draugai pasakė, kad tai „Dogde Viper“. Mašina sustojo pirma prie raudono šviesoforo. Priekyje atsivėrė puikus kelias. Tokia situacija žadėjo įspūdingą važiavimą, todėl nutariau pafilmuoti.

Nieko per daug nekomentuosiu, nes vėl liks kalčiausias filmuotojas. Tiesiog pateiksiu faktus ir papasakosiu trumpai, kas kaip buvo.

Kaip minėjau, veiksmas vyksta Ukmergės ir Geležinio Vilko gatvėse Vilniuje. Dėl teisybės turiu paminėti, kad prieš sankryžą tas „Dodge“ persirikiavo be posūkio, o sankryžoje sustojo gerokai kirtęs liniją STOP.

Situacija tiesiog provokavo vairuotoją spūstelėti akseleratorių, nes prie šviesoforo jis stovėjo pirmas, o priekyje atsivėrė beveik tiesus gero kelio trijų juostų ruožas, kur 100 km/val. greitis, nors ir nėra leistinas, yra visiškai saugus.

Lenktyniauti su „Dodge Viper“, kuris, kaip vėliau sužinojau, yra 2002 metų laidos ir turi 8 litrų 450 AG variklį, neketinau nei aš su savo kledariuku, nei kiti. Tiesiog buvo smalsu pažiūrėti, kokiu greičiu sportinė mašina tols...

Kaip supratau, „Dodge“ vairuotojas tikrai nespaudė iki dugno, bet mašina kuo lengviausiai pasiekė nemažą greitį. Nutuokiu, kokį, bet neminėsiu, leisiu paspėlioti vairavimo ekspertams :)

Beje, Geležinio Vilko gatvėje „Dogde Viper“ persirikiavo tvarkingai, iš anksto parodė posūkį.

P.s.: Nepykit tie, kam nepatinka SEL, tiesiog taip išėjo, kad tuo metu mašinoje grojo...

VIDEO: DODGE VIPER važiuoja Vilniuje
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt