Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas Vilniaus centre sudaužė moters automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos?

Pabėgo
Pabėgo
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Naktį iš gegužės 17 d. į 18 d. (iš šeštadienio į sekmadienį) Vilniaus centre buvo sudaužytas „KIA“ automobilis. Įvykio vieta – viena judriausių Vilniaus cento gatvelių, Vilniaus...

Naktį iš gegužės 17 d. į 18 d. (iš šeštadienio į sekmadienį) Vilniaus centre buvo sudaužytas „KIA“ automobilis. Įvykio vieta – viena judriausių Vilniaus cento gatvelių, Vilniaus gatvė. Netoliesie įykio vietos yra baras – restoranas „Balti drambliai“, Šv. Kotrynos bažnyčia.

Stipriai apdaužęs svetimą automobilį (išlaužtas ratas ir galinė automobilio ašis, prakiurdytas bakas, sugadinta mašinos užpakalinė dalis, nuo smūgio inercijos automobilis užšoko ant šaligatvio), kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos. Automobilis buvo pastatytas šeštadienio vakarą – 21.00 val., norėta jį išsivežti sekmadienį – 17.30 val.

Manoma, kad mašina galėjo nukentėti nakties metu.

Prašome piliečių padėti ieškoti kalto asmens - „kelių erelio“ - ir neleisti jam išsisukti nuo atsakomybės. Toks „siurprizas“ gali nutikti kiekvienam, todėl saugokime vieni kitus ir būkime neabejingi.

Mačiusius šį įvykį, prašytume informuoti tel.: 863871022 (už bet kokią naudingą informaciją atsilyginsime).

Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Pabėgo
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt