Sportas gyvai
2011 01 11

Katedros aikštę „puošia“ besimėtantys buteliai ir šukės (nuotraukos)

Antradienį teko eiti pro Katedros aikštę, pasirodo, čia vis dar mėtosi šampano buteliai, likę po Naujųjų metų sutikimo...
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Temos: 2 Metanas Tara

Antradienį teko eiti pro Katedros aikštę, pasirodo, čia vis dar mėtosi šampano buteliai, likę po Naujųjų metų sutikimo...

Pati gražiausia miesto vieta, o joje mėtosi stiklo šukės ir buteliai. Juk taip neturėtų būti. Kaip ne kaip jau sausio 11-oji, gal pats laikas iškuopti bent tas vietas, kuriomis didžiuojamės ir po kurias vedžiojami užsienio turistai?

Pasirodė nutirpus sniegui

ikrauk.lt perdavus  šią informaciją Pilių direkcijai, atsakingai už Katedros aikštės priežiūrą, buvo susisiekta su Katedros aikštę valančia bendrove „CorpusA“. Anot šios bendrovės vadybininko Donato Kalinausko, buteliai pasirodė tik nutirpus sniegui ir gavus šią informaciją tą pačią dieną buvo surinkti.

„Nutirpus sniegui pasirodė iki tol nematytos šiukšlės, kurios buvo pasislėpusios po storu sniego sluoksniu. Tai yra ne tik Katedros aikštės, bet ir visų kitų teritorijų, kur gyvena savo aplinkos negerbiantys žmonės problema. Tačiau viskas buvo operatyviai sutvarkyta. Katedros aikštėje, be poilsio dienų nuo 6:00 val. iki 15:00 val. dirba du kiemsargiai, kurie renka šiukšles,“ – patikino D.Kalinauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius