Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelių erelis su „Audi“ taip skuba, kad nemato nei ženklų, nei automobilių

Fotopolicija, kelių erelis
Fotopolicija, kelių erelis
Šaltinis: fotopolicija
0
A A

Skaitytojo Gyčio atsiųstoje filmuotoje medžiagoje – kelių erelio su „Audi“ išsišokimas Galvės gatvėje Vilniuje – važiuojant link Trakų. Akivaizdu, kad vairuotojas labai skuba, nes neturi laiko junginėti posūkių svirtelės. Iš pradžių jis įlenda iš greitėjimo juostos, versdamas kitus keisti važiavimo greitį. Įvažiavęs į ženklo „Lenkti draudžiama“ galiojimo zoną, įžūliai kerta ištisinę liniją (dvigubas pažeidimas). Ir vėl užkišinėja kitiems, net nesivargindamas parodyti posūkio.

Skaitytojo Gyčio atsiųstoje filmuotoje medžiagoje – kelių erelio su „Audi“ išsišokimas Galvės gatvėje Vilniuje – važiuojant nuo Trakų.  Akivaizdu, kad vairuotojas labai skuba, nes neturi laiko junginėti posūkių svirtelės. Iš pradžių jis įlenda iš greitėjimo juostos, versdamas kitus keisti važiavimo greitį. Įvažiavęs į ženklo „Lenkti draudžiama“ galiojimo zoną, įžūliai kerta ištisinę liniją (dvigubas pažeidimas). Ir vėl užkišinėja kitiems, net nesivargindamas parodyti posūkio.

VIDEO: Kelių erelis
Informaciją apie pažeidėjus ar nufilmuotas avarijas siųskite fotopolicija@15min.lt, įkraukite skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt arba „Fotopolicijos“ paskyroje tinkle „Facebook“.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt