Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje vogtas automobilis parduodamas Anglijoje

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš mėnesį nutariau grįžti iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą. Kilo tokia mintis, kad nereikėtų mokėti už daiktų pervežimą iš Anglijos iki Lietuvos, nusipirkti ten automobilį su vairu kairėje pusėje.

Prieš mėnesį nutariau grįžti iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą. Kilo tokia mintis, kad nereikėtų mokėti už daiktų pervežimą iš Anglijos iki Lietuvos, nusipirkti ten automobilį su vairu kairėje pusėje. Pradėjau ieškoti tokio automobilio ir visai netyčia radau skelbimą apie parduodamą „WV Golf“ su vairu kairėje pusėje. Nuotraukose atkreipiau dėmesį, kad automobilis turi lietuviškus numerius. Nieko nelaukdamas kreipiausi į savininką su pasiūlymu pirkti šį automobilį. Rašiau jam, žinoma, lietuviškai.

Kitą dieną gavau savininko atsakymą. Jis rašė man angliškai ir tikino nesuprantąs mano kalbos. Pasidarė įdomu, iš kur britas turi automobilį iš Lietuvos su mūsų šalies valstybiniais numeriais. Patikrinau pastaruosius Ieškomų transpoto priemonių registre ir paaiškėjo, kad nuo 2010.12.09 šis valstybinis numeris yra IEŠKOMAS, o duomenys įtraukti į Ieškomų transporto priemonių registrą! Paieškos iniciatorius: Kauno AVPK Santakos PK. Įvykis: Grobimas (įskaitant ir pasisavinimą).

Nedelsdamas pranešiau apie tai policijai, tačiau prabėgus mėnesiui automobilis vis dar yra prekyboje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt