Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas parkingas vaikų žaidimo aikštelėje

Fotopolicija
Fotopolicija
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Svarsčiau ir nutariau, kad laikas pabūti pilietišku žmogum, ir informuoti apie šį pažeidimą. Gyvenu senokai Pilaitės mikrorajone, anksčiau neturėdavau vaikų, bet karts nuo karto...

Svarsčiau ir nutariau, kad laikas pabūti pilietišku žmogum, ir informuoti apie šį pažeidimą.

Gyvenu senokai Pilaitės mikrorajone, anksčiau neturėdavau vaikų, bet karts nuo karto išgirsdavau visokių gandų ir paskalų, kad šalia Smalinės g. esančiame miške įrengtoje vaikų žaidimo aikštelėje, kai kurie piliečiai „mėgsta“ atvesti savo šunis nusilengvinti į smėlio dėžę, kad vakarai kartais paaugliai pridaužo butelių, primėto cigarečių nuorūkų, laužo supynes, išpaišo grafiti vaikų aikštelės įrengimus, arba, kad ateina rūkantys tėvai su vaikais, sėdi ant suoliuko, ir dūmus pučia tiesiai į žaidžiančius vaikus, ne tik savus, bet ir į svetimus. Na galvojau, tiesiog perdeda žmonės, ir taip baisiai nėra.

Kažkam sunku ateiti pasivaikštant 100 metrų miško taku, reikia būtinai per pėsčiųjų taką prasibrauti tiesiai į vaikų žaidimų aikštelę.

Dabar jau turiu savo vaikų, kad šiame miške, išėjus pasivaikščioti su vaiku, gaivaus oro retai bebūna jau pritariu, tikrai labai daug rūkančių ant suolų, bet rūkyti nedraudžiama, tiesiog stengiesi pro rūkančius greičiau praeiti, šiukšlės – taip jų pilna, ties kiekvienu suolu, bet kažkas reguliariai išvalo perpildytas šiukšliadėžes, apšluoja aplink suoliukus nuorūkas, saulėgrąžų lukštus, ir bent laikinai būna švaru.

Bet šį sekmadienį (rugpjūčio 3 dieną) supratau, kad gal tie anksčiau girdėti gandai  visgi gali būti teisybė, išėjus pasivaikščioti pamačiau, kad vaikų aikštelę kažkas pavertė sau patogiu parkingu. Kažkam sunku ateiti pasivaikštant 100 metrų miško taku, reikia būtinai per pėsčiųjų taką prasibrauti tiesiai į vaikų žaidimų aikštelę, ir joje prisiparkuoti, žvelgiant su ironija tai galėjo gal išvis į smėlio dėžę įvažiuoti, juk nedaug betrūksta. Mano požiūriu tai įžūlu žaidžiančių vaikų atžvilgiu, aišku tepalų, ar antifrizo gal neprilašės, bet vistiek nenormalu parkuoti mašiną vaikų žaidimo aikštelėje.

Svarbu:

1. Į šią aikštelę tikrai nėra kelio automobiliams, tik platus pėsčiųjų miško takas, kuriuo važinėja ir dviratininkai, tad automobiliams čia važiuoti „stumiant“ nuo kelio besivaikščiojančius pasipiktinusius žmones, ir parkuotis vaikų žaidimo aikštelėje tikrai, manau, kad draudžiama.

2. Nuotraukoje minimaliai matomi keli asmenys, kaip supratau niekaip su šiuo automobiliu nesusiję.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Temos Fotopolicija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt